پیام تبریک دکتر اسماعیل جلیلی به مناسبت صعود تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر

پیام تبریک دکتر اسماعیل جلیلی به مناسبت صعود تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در پی صعود دوباره تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر کشور، دکتر اسماعیل جلیلی معاون وزیر اقتصاد و دارایی پیام تبریکی صادر کرده است که به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

پیروزی غرور آفرین فوتبالیست های شایسته و صعود تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را به همه مسجدسلیمانی ها و خوزستانی ها و بختیاری های عزیز تبریک عرض می نمایم. تلاش، پشتکار و توانمندی مثال زدنی شما و دوستداران فوتبال به خصوص جوانان برومند باعث شد که بار دیگر نگاه ها به سوی این خطه از میهن عزیزمان جلب شود. امید است که این اتفاق میمون و مبارک آغازی دوباره و نقطه عطفی باشد بر رشد و تعالی مسجدسلیمان بزرگ.

تشکر خود را از هواداران با غیرت، بازیکنان، کادر فنی، مسئولین باشگاه نفت و همه کسانی که باعث خلق این پیروزی و صعود و شادی قلب مردم شدند صمیمانه ابراز می دارم. امیدوارم گام های بعدی با همت بلند و همدلی محکم تر و استوارتر برداشته شود تا ان شاالله این شادی مردم شایسته و قدردان استمرار یابد.
یاد و خاطر همه علاقمندان این تیم و فوتبال این خطه قهرمان پرور که در بین ما در این جشن پیروزی نیستند را گرامی می داریم.
همچنین صعود تیم نساجی مازندران را نیز به لیگ برتر به فوتبالیست های شایسته تیم نساجی و جامعه ورزشی مازندران تبریک عرض می نمایم.
” به امید پیروزی و شادی روز افزون مردم سرزمینم”

اسماعیل جلیلی

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

One Comment on “پیام تبریک دکتر اسماعیل جلیلی به مناسبت صعود تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر”

  • محسن علیجانی wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۲۲:۵۱

    با سلام
    از آقایان دکتر رضایی و دکتر جلیلی و همه مدیران و مسئولینی که خوشحال شدن مردم مسجدسلیمان برای آنها ارزش دارد استدعا میشود قبل از شروع لیگ نسبت به پشتیبانی مالی تیم نفت مسجدسلیمان اقدام کنند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی