مراسم افتتاحیه سال تحصیلی ۹۲-۹۳ حوزه المهدی (عج) شهرستان مسجدسلیمان

مراسمات افتتاح حوزه های علمیه از این پس در تمام حوزه های علمیه استان خوزستان برگزار خواهد شد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/عزت الله قاسمی: این مراسم در سالن اجتماعات حوزه المهدی (عج) شهر مسجدسلیمان و با حضور حجت السلام والمسلمین حاجتی مدیرحوزه های علمیه استان خوزستان و امام جمعه موقت شهر اهواز، امامان جمعه و مدیران حوزه های علمیه شهرستان های مسجدسلیمان و ایذه و همچنین فرمانداران این دو شهرستان و مدیران ادارات و ارگان های شهرستان مسجدسلیمان و طلاب این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حجت السلام والمسلمین حاجتی طی گفتگویی با ما عنوان داشتند: امروز برنامه افتتاحیه یکی از حوزه های علمیه موفق ما در سطح استان خوزستان بود و ادامه داد: مراسمات افتتاح حوزه های علمیه از این پس در تمام حوزه های علمیه در نقطه به نقطه استان خوزستان برگزار خواهد شد. حاجتی گفت: افتخار آمیزاست بگویم امروز حوزه علمیه مسجدسلیمان جزء چهار پنج حوزه علمیه کشورمی باشد. که این افتخار بسیاربزرگی است. ایشان فرمودند: حوزه علمیه استان خوزستان تحت زعامت و ریاست و اشراف شورای حوزه علمیه و ریاست حضرت آیت الله جزایری نماینده محترم ولی فقیه با حدود قریب پنجاه حوزه علمیه جایگاه بسیار مهمی میان حوزه های علمیه کشور دارد. رییس حوزه های علمیه استان خوزستان ادامه داد:

بیش از چهار هزار طلبه به حمدالله درحوزه های علمیه ما مشغول تحصیل و درس آموزی هستند. امیدواریم که با دعای خیر مردم این سربازان مخلص امام زمان موفق شوند که تکلیف خودشان را در تحصیل ،تهذیب و خود سازی ، هر چه بیشتر آشنائی با معارف اسلامی و بعد هم انشاالله ترویج و تبلیغ معارف اهل بیت عصمت و طهارت را انشاالله ایفا کنند….

حجت السلام والمسلمین حاجتی در پاسخ به سؤال ما که برای سال اولی های حوزه های علمیه چه پیامی دارید گفتند: مراسم افتتاحه سال تحصیلی ۹۲-۹۳ که مدیران و مسئولین محترم مدارس ما در حال برقراری آن هستند هم یک جنبه آن برای طلاب عزیزی است که در پایه های بالاتر مشغول تحصیل هستند و به ویزه برای طلاب جدیدالاورودی که بحمدلله امسال به صورت وافر و به صورت چشمگیری پذیرای آن ها در سطح حوزه های علمیه استان خوزستان بودیم. این عزیزان را سفارش می کنم به همت بیشتر برای علم آموزی در تحصیل و همت فراوان برای خودسازی. انشاالله خودشان را آماده کنند که سربازان خوبی برای امام زمان علیه سلام باشند.

وی گفت: به تعبیر بلند مقام معظم رهبری امام مسلمین امام خامنه ای سربازان خوب و سنگرداران خوبی برای نظام اسلامی باشند که امروز نظام اسلامی سنگردار اهل بیت عصمت و طهارت در سطح جهان می باشد.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

One Comment on “مراسم افتتاحیه سال تحصیلی ۹۲-۹۳ حوزه المهدی (عج) شهرستان مسجدسلیمان”

  • منتقد wrote on ۸ مهر, ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰

    همه چیز رو به اسم حاجتی ربط بدید ببینیم چی میشه

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی