فرمانده سپاه مسجدسلیمان:
بازسازی خانه محرومان در مسجدسلیمان توسط سپاه

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سید عبدالمطلب رحیمی‌حسینی اظهار داشت: بسیج سازندگی مسجدسلیمان برنامه‌های مختلفی را برای محرومیت زدایی در سطح شهرستان اجرا کرد که یکی از آن ها بازسازی خانه‌های محرومان است. وی از آغاز ساخت و بازسازی خانه‌های برخی از محرومان در اواخر سال ۱۳۹۵ خبر داد و بیان کرد: این خانه‌ها متعلق به افراد مستضعف تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امام خمینی(ره) و بهزیستی هستند.

فرمانده سپاه مسجدسلیمان با بیان این که خانه‌های محرومان مراحل پایانی خود را طی می‌کند، تصریح کرد: ۴ واحد از این خانه‌ها در چند روز آینده به صاحبانشان تحویل داده خواهد شد که یکی از آن ها در روستای زمان‌آباد قرار دارد. وی در ادامه به اعتبار ساخت خانه‌های محرومان در مسجدسلیمان اشاره کرد و گفت: برای ساخت هر خانه سپاه مسجدسلیمان ۲۰۰ میلیون ریال هزینه می‌کند.

رحیمی‌حسینی در ادامه تعمیرات خانه‌های محرومان را یکی دیگر از اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی مسجدسلیمان عنوان کرد و افزود: در همین راستا ۷۰ چشمه سرویس بهداشتی و حمام برای خانه‌های محرومان بازسازی و ساخته شد. وی هزینه ساخت هر چشمه سرویس بهداشتی و حمام را ۲۵ میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: برای انجام این کار یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

فرمانده سپاه مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: همچنین ۶ آشپزخانه نیز برای خانه‌های محرومان و مستضعفان این شهرستان ساخته شد که برای ساخت هر کدام از آنها ۷۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی