ساختمان جدید دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان افتتاح شد (تصاویر)

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در مراسمی با حضور علیرضا رازقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان، اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان، جمعی از مسئولین شهرستان، رؤسای دانشگاههای پیام نور شهرهای همجوار،مسعود شهبازی رییس دانشگاه آزاد و دانشجویان دانشگاه پیام نور به طور رسمی افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم بهرام نیک بخش رئیس دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان در سخنانی اظهار داشت: این واحد دانشگاهی بعد از ۱۴سال به استقلال مکانی دست یافت و ساختمان مستقل به عنوان یک زیر بنا در پیشرفت علمی این دانشگاه قطعاً موثر خواهد بود. وی افزود: این پروژه در سه طبقه آموزشی , ۲۲۲۰ متر مساحت و ۲۰ کلاس احداث شده است و بمنظور ارائه متمرکز خدمات به دانشجویان کلیه خدمات اداری و آموزشی هم در همین مکان جدید به دانشجویان ارائه می شود.

نیک بخش اظهار داشت : در بحث تحصیلات تکمیلی و تبدیل این واحد آموزشی به مرکز آموزشی تنها کمبود ما داشتن ساختمان مستقل بود که خوشبختانه این امر امروز محقق شد و انتظار می رود همکاران ما در سازمان مرکزی و شورای گسترش دانشگاه پیام نور در آینده ای نزدیک مجوز ارتقا این واحد را به مرکز آموزشی صادر کنند. رئیس دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان ضمن تقدیر و تشکر از اهدا کنندگان زمین به دانشگاه پیام نور گفت: زمین ۱۰ هکتاری دانشگاه در سال ۱۳۸۷ از طرف طایفه شهنی به دانشگاه واگذار شد و در سال ۸۹ با حضور مسئولین کلنگ زنی شد.

عملیات احداث در سال ۱۳۹۰ با اعتباری بالغ بر ۱۲میلیارد ریال آغاز شد و با تلاش همکاران امروز به طور رسمی ساختمان دانشگاه افتتاح می شود .وی یادآور شد: هم اکنون ۳ هزار نفر دانشجو در ۲۳ رشته تحصیلی در دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان تحصیل می کنند.نیک بخش تاکید کرد: طی ۵ سال اخیر شاهد بهبود شاخص های دانشگاه و کسب رتبه های برتر در سطح استان و کشور بوده ایم. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی اظهار داشت: خداوند را شاکر هستیم که امروز شاهد افتتاح ساختمان جدید دانشگاه پیام نور هستیم وی گفت: اگر همکاری مردم نباشد توسعه امکان پذیر نیست. یکی از دغدغه های جدی در طول سال های گذشته در روند توسعه ناهماهنگی ها و ناهمگونی ها بوده است.

نماینده مردم مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به دکتر رزاقی زاده رییس دانشگاههای پیام نور استان خوزستان گفت: اگر چه امروز دانشگاه پیام نور افتتاح می شود اما شما اطلاع دارید که این دانشگاه نیاز به توسعه ی جدی در بخش های مختلف دارد که امیدواریم برنامه توسعه ی آن از همین امسال در دستور کار قرار بگیرد. دکتر جلیلی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با دانشگاههای هفتکل ، لالی و اندیکا گفت: دانشگاه هفتکل مراحل پایانی اش را طی می کند و در یکی دو ماه آینده رسماً به بهره برداری خواهد رسید. فرآیند توسعه دانشگاههای اندیکا و لالی نیز شروع شده اما کند پیش می رود. نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: رویکرد ما در ادامه برای توسعه در بخش های مختلف بر اساس شرایطی ست که در آن قرار داریم اما چند شاخص است که برای ما اهمیت دارد یکی از این شاخص ها اهمیت فعالیت های آموزشی ست و نکته بعد بحث رفاه دانشجویان است که نیاز است محیط آموزشی را به گونه ای مهیا کنیم تا این ها بتوانند از ظرفیت های خودشان بهره بگیرند.

در حاشیه:

لازم به ذکر است مجری گری این برنامه بر عهده ی آرمان موری احمدی از مجریان برجسته ی خوزستانی بود.

حسین محمدی (چراغعلی) به همراه محمد یاوری یکی از خوانندگان پاپ در این مراسم به اجرای برنامه پرداختند.

از مدیرانی که در راه اندازی این پروژه به دانشگاه پیام نور کمک کرده بودند با لوح سپاس تقدیر شد.

2 copy

1 copy9 copy11 copyIMG_2202 copyIMG_2176 copy7 copy

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی