طرح موزه مسجدسلیمان و آبادان اجرایی می شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- اکبر نعمت اللهی رئیس ستاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس وزارت نفت اظهار داشت: در شهر مسجدسلیمان تاسیات نفتی گنجینه نفت شامل چاه شماره ۱، چشمه های نفتی، کارخانه تولید برق، کارخانه گوگرد سازی، کارخانه تقطیر و ساختمان اصلی برای راه اندازی باغ موزه صنعت نفت و دفاع مقدس مورد بررسی قرار گرفته است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت اظهار داشت:پیش بینی می شود که در مرحله نخست، طرح موزه آبادان و مسجدسلیمان اجرایی شود، زیرا مکان این اماکن مشخص شده و امکانات آن نیز تا حدی آماده است.

وی افزود: تلاش می شود، در هر مرکز استان نخستین پمپ بنزین هر شهر تبدیل به موزه ای برای آن شهر شود که البته این طرح برای آبادان نیز اجرا می شود. مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت تصریح کرد::اجرای این طرح ها، رونق خاصی به صنعت گردشگری کشور داده و به تخصصی شدن گردشگری کمک می کند.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

One Comment on “طرح موزه مسجدسلیمان و آبادان اجرایی می شود”

  • زروس wrote on ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۹

    سلام اقاای نعمت الهی لطفا زودتر ساخت و تکمیل. و راه اندازی موزه مسجدسلیمان را ُه که سالهای سال صحبت اون هست انجام دهید تا قبل از اینکه ساخت و راه اندازی ان به موزه نرود. حرف و سخن فراوان و لی عمل …..

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی