فوری/ مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان استعفا کرد

فوری/ مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان استعفا کرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان بابادی پس از استعفا، گفت: من می‌روم که با هدف تخریب من، تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان آسیب نبیند.

کیوان بابادی، درباره استعفا از سمت مدیرعاملی این باشگاه با بیان این‌‌که از همشهری‌های عزیزم حلالیت می‌طلبم، اظهارکرد: من با تفکرات و کارشکنی برخی از اعضای هیات‌مدیره و همچنین نگاه بسته آن‌ها نمی‌توانم خدمتگزار خوبی برای مردم خوب مسجدسلیمان باشم و به همین دلیل از مدیرعاملی این باشگاه استعفا می‌دهم.

وی بیان کرد: شاید با رفتن من و آمدن فرد مورد نظر آقایان، آسیبی به تیم وارد نشود. من می‌روم که با هدف تخریب من، تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان آسیب نبیند. تنها می‌توانم بگویم “خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار”. من واقعاً می‌خواستم در این باشگاه کار کنم ولی نگذاشتند.

مدیرعامل مستعفی باشگاه نفت‌مسجدسلیمان با بیان این‌که در مدت حضورم در این باشگاه خالصانه تلاش کردم و هدفم موفقیت تیم در فصل هجدهم لیگ برتر بود، گفت: از تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی آقای ظاهری نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، دکتر شریعتی استاندار خوزستان، آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان و همچنین آقای ناصری‌کریموند مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و فرماندار مسجدسلیمان در راستای حل مشکلات باشگاه و حمایت از بنده تشکر می کنم.

درباره نویسنده

10972مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی