دکتر اسماعیل جلیلی: پتروشیمی و آلومینیوم می توانند بار عمده ای از مشکلات مردم منطقه را مرتفع سازند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در سفر استاندار به مسجدسلیمان در سخنانی ضمن تشکر از حضور دکتر مقتدایی و مسئولین شرکت های آلومینیوم و پتروشیمی گفت: نکته ای که نباید فراموش شود بحث فعال سازی ظرفیت هایی ست که در منطقه وجود دارد و برای این که سرمایه ها با اطمینان در این شهرستان برای سرمایه گذاری حضور پیدا کنند احیاء این ظرفیت ها اهمیت به سزایی دارد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجسلیمان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: نگاه دکتر مقتدایی به حوزه توسعه یک نگاه پیشرو است، ما عملکرد ایشان را در بخش های اقتصادی در نقاط مختلف دیده ایم. جلیلی ادامه داد: اگر چه دکتر مقتدایی را بیشتر به عنوان یک چهره ی سیاسی می شناسند اما اعتقاد ما این است نگاه توسعه ای ایشان با توجه به نگاه عدالت محوری که دارند می تواند به مناطق کم تر برخوردار کمک کند.

دکتر جلیلی ادامه داد: من به عنوان نماینده و وکیل مردم وظیفه دارم اقدامات خوب ایشان را به افکار عمومی انتقال دهم که در بحث توزیع منابع وقتی به مرحله برنامه می رسد رعایت عدالت و انصاف را در نحوه مدیریت ایشان مشاهده می کنیم.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفتند: امروز مسئولین نگران حاشیه نشینی در شهرهایی مثل اهواز هستند. وقتی که سرمایه و سرمایه گذار نباشد، وقتی شغل و درآمد نباشد مردم مجبورند به حاشیه ها هجرت کنند و نتیجه آن می شود نابهنجاری های نهادینه ای که در حوزه شهرها و روستاهای ما ایجاد می شود. دکتر جلیلی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از مدیران عامل شرکت های پتروشیمی و آلومینیوم گفت: اعتقاد ما بر این است هر دو بخش سرمایه گذاری پتروشیمی و آلومینیوم می توانند کمک جدی به مسجدسلیمان و شهرهای اطراف کنند و بار عمده ای از مشکلات این مردم را مرتفع سازند. وی ابراز امیدواری کرد زیر ساخت ها در حوزه ی فرودگاه، راه آهن، جاده ی میانبر مسجدسلیمان- اهواز در آینده با تأمین منابع آماده و اجرایی شوند.

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی