مشروح گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از جشن صعود تیم فوتبال نفت در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/ سحر طاهری: جشن صعود تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان دوشنبه ۲۵فروردین ۹۳ با حضور دهها هزار هوادار این تیم از سراسر نقاط استان همچنین جمعی از مسئولین استانی از جمله مسئولین نفت،مهندس عماد معاون استاندار، مهندس رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان فرامرز کیانی زاده مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان و… همچنین مسئولین شهرستانی، امام جمعه، فرماندار،اعضای شورای شهر و…

در استادیوم شهید بهنام محمدی و بدون حضور سرمربی محبوب این تیم بهروز مکوندی برگزار گردید! این مراسم رأس ساعت ۱۷ با تلاوت قران مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز و پس از آن مهندس گورویی فرماندار مسجدسلیمان در سخنانی ضمن خیر مقدم به حضار گفت: این پیروزی غرور آفرین را به همه ی هم استانی های عزیز به ویژه همشهریان خودم تبریک عرض می نمایم. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان فرماندار مسجدسلیمان ادامه داد:

از همه عزیزانی که در این پیروزی سهیم بودند به ویژه استاندار محترم جناب مهندس مقتدایی که فرمودند: تیم نفت تنها تیم مسجدسلیمان نیست بلکه متعلق به همه ی استان خوزستان است و ما همه ی ظرفیت های استان را برای حمایت از این تیم بسیج خواهیم کرد ایشان در ادامه از مهندس عماد معاونت استانداری خوزستان، دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولین نفت از جمله مهندس بورد، مهندس پیرامون، امام جمعه مسجدسلیمان، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، نیروهای امنیتی و … که زحمت کشیدند تا این مراسم در محیطی آرام برگزار شود تشکر نمود. رییس شورای تأمین مسجدسلیمان در ادامه سخنان خود گفت:

ما چشم انداز بسیار خوبی را پیش پای مسجدسلیمان داریم، این پیروزی تولد دوباره ورزش مسجدسلیمان است و علاوه بر این شروع به کار پتروشیمی و آلومینیوم در آینده ای نزدیک تولد دوباره صنعت در مسجدسلیمان خواهد بود. مهندس گوروئی ادامه داد: مهندس مقتدایی استاندار محترم دستور ویژه داده اند که کمیته ای با مسئولیت فرماندار برای پیگیری و آماده سازی و حضور تیم نفت در لیگ برتر تشکیل شود. وی در پایان سخنان خود گفت: استاندار فرموده اند به مردم شریف مسجدسلیمان بگویم که ایشان تمام حمایت خود را از ورزش مسجدسلیمان انجام خواهند داد. پس از آن مهندس پیرامون مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پشت تریبون قرار گرفت و گفت:

این پیروزی و جشن صعود را خدمت کلیه همشهریان عزیز مسجدسلیمانی و ایل غیور بختیاری تبریک عرض می کنم. بی شک این پیروزی حاصل نمی شد مگر با حمایت مردم شریف مسجدسلیمان. من همین جا از کلیه بازیکنان غیور و غیرتمند و مربیان و کادر فنی تشکر و قدردانی می کنم. وی ادامه داد:

هدف از تیم داری نفت در عرصه فوتبال این است که جوانان غیور، رشد و استعدادهایی که دارند شکوفا شود. همچنین شادی و نشاطی که طی این چند روز در شهر مسجدسلیمان بین آحاد مردم می بینیم گسترش پیدا کند. نفت مطمئنا تلاش می کند تا هر چه بیشتر زمینه شادی و نشاط را از طریق فوتبال و دیگر ورزش ها برای مردم شهر فراهم کند.

مهندس پیرامون در پایان از تمامی مسئولین کشوری، استانی و شهرستان که از تیم فوتبال نفت حمایت کردند تشکر ویژه به عمل آورد و از هواداران خواست مثل همیشه از تیم محبوبشان حمایت کنند وی در پایان گفت : مسجدسلیمان در خیلی چیزها اول بود و هست و حالا باید در لیگ برتر نشان بدهیم که در اخلاق هم اول هستیم …

حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان سومسن سخنران این مراسم بود که سخنان خود را این گونه آغاز کرد: خوشبختم از این که به عنوان قطره ای کوچک از دریای زلال شهرستان مسجدسلیمان، شهرستان هزار شهید،شهر شیر بچه کوچک، قهرمان دلاور، مدافع دروازه های ایثار و استقامت، دروازه های خرمشهر ۱۳ ساله ایل تبارمان بهنام محمدی، از شهر خونگرم مهر و صفا مسجدسلیمان مردمانی با احساس با وفا و با خدا با شما سخن می گویم. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان نماینده ولی فقیه در مسجدسلیمان ادامه داد: اجازه می خواهم از زبان شما آقایان و خانم هایی که حضور دارند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض کنم. به بچه های تلاش گر تیم نفت و به ویژه مربی محجوب، محبوب و عزیز این تیم آقای بهروز مکوندی همین جا ادای دین می کنم و به ایشان تبریک عرض می نمایم و جا دارد یک تشکر هم از تیم نفت داشته باشم چون در سال فرهنگ و اقتصاد بسیار خوش درخشیدند. تیم نفت هم الگوی فرهنگ است هم اقتصاد. چون در یک دوره ی کوتاه با هدفمندی و برنامه ریزی توانستند یک نیجه بسیار شیرین بگیرند و بعد از۴۰ سال به لیگ برتر راه پیدا کنند آن ها الگوی خواستن توانستن است را به همه آموزش دادند و گفتند: می شود با دنیایی اضطراب و استرس روی زانوها ایستاد و گره گشود و راه آبادانی شهرمان، ایلمان را فراهم تر کرد. درود بر این تیم که ما از آن ها اعتماد به نفس را آموختیم …

وی گفت: خدا را شکر می کنم که مسجدسلیمان محور پایتخت فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی بختیاری شده است. وقتی می بینم پس از صعود تیم نفت به لیگ برتر از اصفهان، شهرکرد و دیگر شهرهای بختیاری نشین اظهار شادی می کنند به بچه های خوب شهرم افتخار می کنم. خداوند این شهر و مردمانش را در سایه خود حفظ کند وی در پایان سخنان خود از آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، استاندار و نماینده ایشان مهندس عبادی تشکر و همچنین تشکر ویژه ای از مدیر کل صدا و سیما مرکز خوزستان نمود و گفت: از این برادر مؤمن لر ایرانی با غیرت و با تعصب ما نسبت به مسجدسلیمان آقای رحیمی و تمام کسانی که برای تیم نفت به نوعی زحمت کشیدند تشکر و قدردانی می نمایم و یک تقاضا از آقای عبادی دارم و آن این که صدای این حقیر را به مسولان برساند و بگوید: مسجدسلیمان امروز تشنه اشتغال است و امیدوارم در امتداد این جشن، فقر و بیکاری نیز ریشه کن شود… دکتر اسماعیل جلیل آخرین سخنران این مراسم بود. ایشان نیز با تبریک صعود تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: خداوند را شاکرم که امروز در جمع شما جشن پیروزی شیران زاگرس، تیم نفت مسجدسلیمان را با نشاط و شادی برگزار می کنیم. درود بر غیرت و تعصب و مردانگی شما جوانان این شهر که در سخت ترین شرایط علی رغم همه ی نگرانی ها و ناسپاسی هایی که می خواستند علیه این تیم سامان بدهند ایستادید تا مسجدسلیمان سرافراز شود. امروز که شما شادمانید ایران زمین هم شادمان است، بختیاری و خوزستان هم شادمان است.

امیدواریم این شرایطی را که با زحمات بسیار توسط مدیران زحمت کش نفت چه در حوزه وزارت چه در مناطق نفتخیز جنوب و چه در شهرستان مسجدسلیمان که پشتیبانی و حمایت کردند حفظ کنیم. نماینده مردم مسجدسلیمان ضمن قدردانی از هیت مدیره، بازیکنان با تعصب و پرتلاش و همچنین بهروز مکوندی مربی هوشمند و با تعصب مسجدسلیمانی ادامه داد: تلاش امروز ما، نگهداشت زحمات چند ساله فوتبال نفت مسجدسلیمان است. ورود به لیگ برتر یعنی ورود به جمع حرفه ای ها و شما نشان دادید که لیاقت حرفه ای شدن را در این شهر دارید و تلاش خواهیم کرد که در لیگ برتر آن گونه که شایسته شما جوانان و مردمان این شهر است بتوانیم سرافراز باشید. ما باید بتوانیم از این فرصتی که ایجاد شده در همه ابعاد استفاده کنیم. ورود ما به لیگ برتر زمینه ساز تحرک در بخش عمده فرهنگ، ورزش و اقتصاد است و با سرمایه گذاری هایی که انشالله در حوزه اقتصاد خواهد شد به امید خدا شاهد شکوفایی مسجدسلیمان خواهیم بود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان دکتر جلیلی ادامه داد: ورود به لیگ برتر صرفاً یک نشان و جایگاه ای ست که تحول ایجاد می کند و این تحول را باید فرصت بشماریم و برای آن برنامه داشته باشیم که این هم عملی است چون اراده جمعی بچه های این شهر و مسئولین این است که از این فرصت به درستی استفاده کنند… وی ادامه داد:

به هر حال صد سال سابقه فوتبال مسئولیت ما را خیلی بالا می برد ما به خاطر وجود فوتبال در این شهر به عنوان اولین شهر فوتبالی در ایران به خود می بالیم و این مسئولیت مان را سنگین تر می کند. مربیان بومی این شهر همان گونه که تا حالا درخشیده اند برای سرافرازی تیم باید بدرخشند. وی در پایان سخنان خود گفت: وزیر محترم نفت قول داد که کمک جدی و شایانی برای تقویت تیم نفت انجام بدهد همچنین مدیر عامل محترم مناطق نفت خیز هم قول داده اند که به جد از این تیم حمایت کنند.وی ابراز امیدواری کرد از این ظرفیت و شرایطی که ایجاد شده بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی فوتبال در مسجدسلیمان باشیم.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

۹ Comments on “مشروح گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از جشن صعود تیم فوتبال نفت در مسجدسلیمان”

 • داود wrote on ۲۶ فروردین, ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲

  بنازم باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به خاطر سرعت
  عالی بود ولی جای بهروز خان خالی بود

 • MIS wrote on ۲۶ فروردین, ۱۳۹۳, ۱۵:۱۱

  آفرین به مسئولان که شعارهای دلگرم کننده ای بلدند !
  ما مردم مسجدسلیمان منتظر عمل به این شعارهای زیبا هستیم. عمل نه شعار.

 • حمزه wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۳, ۵:۲۰

  مدیران سایت باشگاه روزنامه نگاران یک سوال دارم آیا درست است که من شنیدم شورای شهربرای تقویت روحی – روانی با تیم به بندر عباس رفته بود؟

 • زینب wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۳, ۸:۱۳

  عالی بود دمتون گرم

 • ندا wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۳, ۸:۱۵

  خیلی خیلی مرسی

 • بهرامی wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۳, ۸:۲۲

  عالی بود

 • علی یوسفی wrote on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۳, ۹:۴۹

  درست است شورای شهر و دکتر جلیلی به بندر عباس رفتند

 • سعید دنیا پرست wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۳, ۵:۳۱

  با اینکه شورای شهر در بازی آخر همراه تیم نفت بود و به عنوان اسپانسر روحی روانی تیم عمل کرد جایی از آنها ازشان تقدیر نشد … ما چقد حسود هستیم …

 • حسن زاده wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷

  شورای شهر مظلوم است
  ….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی