شورای شهر مسجدسلیمان در تاسف بارترین دوران !
استاندار ویژه برای نجات مردم مسجدسلیمان جهت انتخاب شهرداری مناسب اقدام عملی کند

استاندار ویژه برای نجات مردم مسجدسلیمان جهت انتخاب شهرداری مناسب اقدام عملی کند

رویش زاگرس/ محمد رضایی میرقائد: انتخابات ۱۴۰۰با همه فراز و فرودها به اتمام رسید و مردم اعضای پارلمان های شهری خود را شناختند. امیدها همه به یک سو می رفت و آن شورایی بود که از دل آن یک شهردار انتخاب می شد. و اما مسجدسلیمان با چند ده مشکل عمده و بافتی جدای از سایر شهرها بیشتر خود را تشنه ی یک مدیریت قوی می دید.

سرانجام اعضای شورای جدید رسما به عنوان نمایندگان مردم قسم یاد کردند و در پی مهمترین ماموریت خود یعنی انتخاب شهردار وارد شدند. اما در این مدت جز عقب گرد، گرفتن وقت مردم و مانع شدن پیشرفت شهری چیز دیگری مشاهده نشد! اعضای شورای شهر مسجدسلیمان چگونه گزینه های خود را انتخاب می کنند که مورد تائید استانداری قراتر نمی گیرند. شورای شهر ششم باید جوابگوی تاریخ و مردمی باشند که آنان را بر چنین کرسی نشاندند. به اعتقاد من شورای شهر مسجدسلیمان تاسف بارترین دوران مدیریتی در ادوار مختلف را سپری می کند.

در دولت فعلی اختیارات استاندار خوزستان گسترده است، در همین راستا از آقای نماینده عالی دولت در استان که باعنوان (استاندار ویژه) فعالیت میکند خواستاریم که از  دست باز خویش جهت انتخاب شهرداری مناسب برای نجات مسجدسلیمان بزرگ از این فلاکت اقدام عملی نماید…

درباره نویسنده

10271مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی