دادستان مسجدسلیمان جزئیات جسد کشف شده در دریاچه اطراف یکی از روستا‌های مسجدسلیمان را تشریح کرد/ با کشف جسد، قاتل زن مجهول الهویه در هفتکل نیز مشخص شد

دادستان مسجدسلیمان جزئیات جسد کشف شده در دریاچه اطراف یکی از روستا‌های مسجدسلیمان را تشریح کرد/ با کشف جسد، قاتل زن مجهول الهویه در هفتکل نیز مشخص شد

رویش زاگرس: دادستان مسجدسلیمان جزئیات جسد کشف شده در دریاچه اطراف یکی از روستا‌های مسجدسلیمان را تشریح کرد. دکتر رحمان بن سعید در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس ضمن تقدیر از نیروهای خدوم انتظامی اظهار کرد: این حادثه دو روز پیش به اطلاع عوامل انتظامی و قضائی رسیده که به محض اطلاع از این حادثه در محل حضور و تحقیقات اولیه آغاز و جسد برای یافتن علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و نیروهای زبده نظیر پلیس آگاهی کار تخصصی خود را پس از کشف جسد آغاز کردند و در کمتر ۲۴ ساعت پس از کشف جسد موفق شدند هویت جسد را کشف نمایند.

دادستان مسجدسلیمان ادامه داد: پس از تحقیقاتی که از خانواده ایشان به عمل آمد مشخص شد که شخص متوفی که در یکی از شهرهای همجوار مسجدسلیمان ساکن بود مدتی پیش با خانواده خود تماس و به آن ها گفته است یک زن را در شهرستان هفتکل به قتل رسانده است و به همین دلیل دیگر باز نخواهد گشت و از شواهد پیداست وی به دلیل فشارهای روحی پس از قتل اقدام به خودکشی کرده است.

دکتر بن سعید با تقدیر از نیروی انتظامی و زحمت کشان اداره آگاهی به دلیل سرعت در کشف هویت فرد غرق شده و قاتلی که در هفتکل مرتکب قتل شده بود گفت: نیاز به امنیت از عمیق‌ترین نیاز‌های انسانی است به طوری که انسان‌ها در هیچ برهه زمانی برای تأمین امنیت بی تفاوت نبوده و هزینه‌های زیادی را برای تأمین امنیت و آرامش متحمل شده اند. وی ادامه داد: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی به عنوان متولیان تامین امنیت و آرامش در جامعه حداکثر توان خود را با تکیه بر نیرو‌های ولایی، متعهد و مخلص بکار می بندند تا مردم در آرامش و آسایش کامل به امورات خود رسیدگی کنند.

لازم به ذکر است سه روز پیش جسد متعلق به مردی حدوداً ۴۵ ساله توسط افراد محلی منطقه لارُم از توابع شهرستان مسجدسلیمان کشف و در این رابطه پرونده ای تشکیل که در کمتر از ۲۴ ساعت علاوه بر شناسایی هویت شخص متوفی، قاتل زن مجهول الهویه در شهرستان هفتکل نیز مشخص گردید.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی