اولین امتیاز فکری با نفت مسجدسلیمان/ نفت مسجدسلیمان ۰– آلومینیوم اراک۰

اولین امتیاز فکری با نفت مسجدسلیمان/ نفت مسجدسلیمان ۰– آلومینیوم اراک۰

رویش زاگرس/  یوسف خدامرادی: هفته بیستم لیگ برتر – استادیوم شهید بهنام محمدی
دوشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۰ – ساعت: ۱۵
نفت مسجدسلیمان ۰ – آلومینیوم اراک ۰
داور: مرتضی منصوریان
کمک داوران: علی میرزابیگی و پوریا زحمتی
اخطار: علیرضا دغاغله، محمد مهدی احمدی (نفت) – امیر نوری، امیرمحمد هوشمند، علی آل‌کثیر (آلومینیوم)
بدون تماشاگر
نفت مسجدسلیمان: علی محسن‌زاده، علیرضا دغاغله، محمد مشایخ، حسن مرادی‌فر، مجید عیدی، میثم نقی‌زاده (۸۳- سینا خادم‌پور)، مسلم مجدمی، امین اسدی (۷۲- میرهادی میرجوان)، محمدمهدی احمدی (۸۷- امیر روستایی)، مهدی هاشم‌نژاد (۸۳- سعید آهنی) و محمد خرم‌الحسینی (۷۲- پیمان میری)
سرمربی: محمود فکری
آلومینیوم اراک: حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان‌زاده، امیر نوری (۸۰- میلاد احمدی)، محمد علی‌نژاد، پوریا آریاکیا، محمدرضا آزادی (۸۰- علی آل‌کثیر)، میلاد فخرالدینی، اسماعیل شریفات (۵۷- مهرداد بایرامی)، امیرمحمد هوشمند و محمود قائدرحمتی
سرمربی: رسول خطیبی
خلاصه بازی
دیدار تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم اراک با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
نیمه اول مسابقه نفت و آلومینیوم یکی از کم‌حادثه ترین بازی‌های این فصل بود و دروازه‌بانان دو تیم در طول ۴۵ دقیقه نخست کار چندان دشواری نداشتند. بازیکنان نفت و آلومینیوم که تیم‌هایشان چند هفته‌ای روی نوار شکست گام برداشته بودند، تحت تأثیر اهمیت سه امتیاز این دیدار با احتیاط ظاهر شدند و اقدام به ریسک نمی‌کردند. شوت دقیقه ۲۴ مهدی هاشمی‌نژاد که از بالای دروازه آلومینیوم به بیرون رفت، تنها صحنه قابل ذکر این نیمه بود که به خارج از چارچوب دروازه زده شد و بازیکنان دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.
سرعت بازی در نیمه دوم بیشتر شد و یاران دو تیم به دنبال یافتن روزنه‌ای برای رسیدن به دروازه‌ها بودند. پس از اینکه ضربه امین اسدی از بالای دروازه آلومینیوم به خارج رفت، تیم میهمان صاحب یک فرصت عالی شد که محمد علی‌نژاد نتوانست در حالت تک‌به‌تک گلزنی کند و ضربه آرام وی در دستان محسن‌زاده قرار گرفت. در ادامه این نیمه نیز اتفاق خاصی روی دروازه‌ها به وجود نیامد تا این بازی احتیاط آمیز با تساوی بدون گل تمام شود.

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی