حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه مسجدسلیمان:
مهم این است در قبال حمایتی که دولت از تولیدکنندگان می کند نتیجه اش را مردم ببینند/اگر بتوانیم جوانانی جهت مدیریت در چارچوب دینی تربیت کنیم قطعا مشکلات کمتری خواهیم داشت

مهم این است در قبال حمایتی که دولت از تولیدکنندگان می کند نتیجه اش را مردم ببینند/اگر بتوانیم جوانانی جهت مدیریت در چارچوب دینی تربیت کنیم قطعا مشکلات کمتری خواهیم داشت

یکی از توفیقات الهی این است در زمانه ای زندگی می کنیم که پیرو بزرگترین پیامبر الهی هستیم/ مهم این است در قبال حمایتی که دولت از تولیدکنندگان می کند نتیجه اش را مردم ببینند/اگر بتوانیم جوانانی جهت مدیریت در چارچوب دینی تربیت کنیم قطعا مشکلات کمتری خواهیم داشت

رویش زاگرس: حجت الاسلام سید احمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه مسجدسلیمان ضمن تسلیت سالروز امام موسی کاظم(ع) گفت: سختی هایی که این امام برای حفظ اسلام کشیده است الگویی ست برای همه کسانی که میخواهند برای زنده نگه داشتن دین هزینه کنند.
وی ادامه داد: ائمه معصومین در زندگی خود سختی های زیادی داشتند اما هیچ کدام از ائمه اطهار(ع) به اندازه امام هفتم زندگی اش محدود و محصور نبود.
امام جمعه مسجدسلیمان همچنین از برگزاری مراسم عزاداری مطابق هر سال در امام زادگان هفت شهیدان(ع) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.
خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ۲۷ رجب روز مبعث رسول اکرم(ص) گفت: یکی از توفیقات الهی این است در زمانه ای زندگی می کنیم که پیرو بزرگ ترین پیامبر الهی هستیم. وی ادامه داد: پیام نبوی خروج انسان از ظلمات، شرک، بی عدالتی و حرکت بسوی معنویت، عدالت و کرامت انسانی ست که امیدواریم همگان در مسیر گام برداریم.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ۱۸ اسفند روز امور تربیتی و تربیت اسلامی گفت: رسالت همه انبیا الهی جهت تربیت الهی و هدایت انسان هاست. بی شک اگر مشکلاتی وجود دارد بدلیل عدم تربیت اسلامی ست. اگر بتوانیم جوانانی برای مدیریت در چارچوب دینی تربیت کنیم بیشتر مشکلات ما برطرف خواهد شد چرا که رسالت نظام مقدس جمهوری اسلامی تربیت انسان هاست…
سید احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز حمایت از مصرف کنندگان گفت: مهم این است در قبال حمایتی که از تولیدکنندگان می شود نتیجه اش را مردم ببینند. در بعضی صنایع همچون صنعت خودرو حمایت های خوبی از تولیدکنندگان شد اما متاسفانه نه تنها تاثیری در قیمت ها دیده نشد بلکه شاهد افزایش قیمت نیز در این صنعت بودیم.
امام جمعه مسجدسلیمان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به کشورهای قطر و روسیه نیز اظهار کرد: این سفرها جهت تقویت روابط سیاسی و تجاری کشورمان با دیگر کشورها صورت گرفته است و چندین توافق دوجانبه و تفاهمنامه نیز به امضا رسید که ان شالله منشا خیر و برکت برای مردم خواهد بود.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی