پدر شهید ابراهیم بهرامی از شهدای دفاع مقدس هفتکل به فرزند شهیدش پیوست

پدر شهید ابراهیم بهرامی از شهدای دفاع مقدس هفتکل به فرزند شهیدش پیوست

رویش زاگرس: پدر شهید ابراهیم بهرامی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس هفتگل دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس زنده یاد محمد بهرامی پدر شهید ابراهیم بهرامی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان هفتگل پس از سال فراق فرزند، دارفانی را وداع گفت و در بهشت میهمان او شد.

پدر شهید ابراهیم بهرامی که از سال ۱۳۶۷ داغ فرزندش را دیده بود بیش از این دوری او را تاب نیاورد و پس از ۳۳ سال چشم از جهان فرو بست و به دیار باقی شتافت. آئین تشییع پیکر پاک پدر شهید ابراهیم بهرامی با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا، جمعی از اهالی شهرستان هفتگل و مسئولان محلی تشییع شد.

جمعی از عشایر و بزرگان ایل قشقایی و ایل بختیاری و اعراب خوزستانی در آئین تشییع پیکر پاک پدر شهید ابراهیم بهرامی حضور داشتند. پس از برگزاری آئین تشییع پیکر پاک پدر شهید ابراهیم بهرامی با بدرقه دوستان، آشنایان، همشهریان و خانواده در قطعه والدین شهدا در گلزار شهدای هفتگل آرام گرفت.

شهید ابراهیم بهرامی در سال ۱۳۴۷ چشم به جهان گشود، دوران کودکی اش مصادف بود با آخرین سال های حکومت پهلوی. او با سن کمش به صف مبارزات مردمی پیوست و در دفاع از آرمان های انقلاب شب ها به پشت بام ها می رفت و همراه دیگر همشهریان خود علیه رژیم شعار می داد.

پس از پایان تحصیلات متوسطه همزمان در دو رشته دندانپزشکی و تربیت معلم در دانشگاه پذیرفته شد که به دلیل علاقه شدید او به شغل معلمی، در تربیت معلم شهید پاکنژاد یزد ادامه تحصیل داد.

در دوران هشت سال دفاع مقدس همگام با دیگر رزمندگان اسلام در جبهه حضور یافت که در روز ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۶۷ در خرمال عراق به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش پس از تشییع در بهشت آباد هفتگل در جوار دیگر شهدای شهرک طالقانی آرمید.

درباره نویسنده

10271مطلب نوشته است .

One Comment on “پدر شهید ابراهیم بهرامی از شهدای دفاع مقدس هفتکل به فرزند شهیدش پیوست”

  • نظرپور قندعلی. wrote on ۱۱ آذر, ۱۴۰۰, ۱۶:۵۳

    روحش شاد.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی