باخت سنگین نفت مسجدسلیمان
نفت مسجدسلیمان ۰ – ۳ سپاهان

نفت مسجدسلیمان ۰ – ۳ سپاهان

رویش زاگرس: در دیدار آغازین هفته دوم رقابت های لیگ برتر، تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و سپاهان در استادیوم فولاد آرنا به مصاف هم می روند. به گزارش رویش زاگرس، در دیدار آغازین هفته دوم رقابت های لیگ برتر ایران، نفت مسجدسلیمان و سپاهان در استادیوم فولاد آرنا اهواز به مصاف هم می روند. پس از مشکلاتی که برای شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان پیش آمد، این دیدار به اهواز منتقل شد تا دو تیم در ورزشگاه خانگی فولاد با یکدیگر دیدار کنند.

تیم محرم نویدکیا که فصل را با پیروزی ۲ بر صفر آغاز کرد، به دنبال یک پیروزی دیگر و رسیدن به صدر جدول رده بندی است. سپاهان در گام اول با ۲ گل از سد مس رفسنجان عبور کرد و حالا می تواند از شرایط خوب چمن استادیوم شهدای فولاد نهایت بهره را ببرد.

نفت مسجدسلیمان نیز که هفته نخست با خوش شانسی توانست یک امتیاز از پیکان کسب کند، در این دیدار به ظاهر خانگی به دنبال رسیدن به نخستین پیروزی فصل خود است.

بازی از هفته دوم بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر

یکشنبه: ۰۲/۰۸/۱۴۰۰ ؛ ساعت: ۱۸:۰۰

ورزشگاه: شهدای اهواز /  بدون تماشاگر

گروه داوری: کمیل غلامی / کمک ها: عسکر محمدی – عباس پور حیدری؛ داور چهارم: حسین زیاری / ناظر: رضا سخندان

کارت زرد:

مسعود ریگی (۳۶)

ترکیب نفت مسجدسلیمان:

مسعود پورمحمد

علی عبدالله زاده

محمد طیبی (۴۶- مجید عیدی)

مجتبی لطفی

علیرضا دغاغله (۴۶- محمدمهدی احمدی)

سینا خادمپور (۸۷- محمد دهقان نژاد)

میثم نقی زاده

سجاد آشوری

مهرداد هدایتیان (۵۷- عماد میرجوان)

کرار جاسم (۷۶- مسلم مجدمی)

امیر روستایی

سرمربی: فراز کمالوند

ترکیب سپاهان:

کریستوفر کنت

دانیال اسماعیلی فر

گئورگی گولسیانی

محمد نژادمهدی

امید نورافکن

مسعود ریگی (۷۲- حسن شوشتری)

جلال علی محمدی

سروش رفیعی (۶۴- فرشاد احمدزاده)

محمدرضا حسینی (۷۲- محمد کریمی)

سجاد شهباززاده (۸۴- آریا یوسفی)

شهریار مغانلو (۸۴- محمدرضا خلعتبری)

سرمربی: محرم نویدکیا

شرح گل ها:

نفت مسجدسلیمان صفر – سپاهان یک (دقیقه ۷: سجاد شهباززاده): حرکت خوب بازیکنان سپاهان از سمت راست و پس از چند رفت و برگشت، توپ به دانیال اسماعیلی فر رسید و ارسال دقیق این بازیکن به سجاد شهباززاده رسید و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران، با ضربه ای سر توپ را وارد دروازه حریف کرد.

نفت مسجدسلیمان صفر – سپاهان ۲ (دقیقه ۲۵: سجاد شهباززاده): ارسال محمدرضا حسینی به روی دروازه با ضربه  سر شهریار مغانلو همراه بود که پورمحمد سنگربان نفتی ها این ضربه را دفع کرد اما توپ مقابل سجاد شهباززاده قرار گرفت و او با عبور دادن توپ از زیر دستان پورمحمد، سپاهان را به گل دوم رساند.

نفت مسجدسلیمان صفر – سپاهان ۳ (دقیقه ۳۹: گئورگی گولسیانی): یک کرنر برای سپاهان به دست آمد که ارسال دقیق سروش رفیعی به تیر دوم، نصیب گئورگی گولسیانی شد و مدافع پیش تاخته سپاهان با ضربه سری دیدنی گل سوم را برای تیمش به ثمر رساند.

لحظات حساس:

دقیقه ۳۰: یک ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه برای سپاهان به دست آمد که محمدرضا حسینی ضربه اش را به سمت دروازه نفتی ها زد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه نفت به بیرن رفت.

دقیقه ۳۱: حرکت خوب بازیکنان سپاهان درون محوطه جریمه شکل گرفت که پاس محمدرضا حسینی در دهانه دروازه پیش از آنکه به سروش رفیعی برسد و او دروازه نفت را باز کند، با دخالت به موقع پورمحمد گلر مسجدسلیمانی ها جمع شد.

دقیقه ۵۱: ارسال دیدنی سروش رفیعی درون محوطه جریمه به محمدرضا حسینی رسید اما شوت این بازیکن از فضای بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۴: شوت راه دور شهریار مغانلو با تأثیرگذاری پورمحمد راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۳: شوت راه دور کرار جاسم را کریستوفر نت سنگربان سپاهان در اختیار گرفت.

دقیقه ۶۵: امیر روستایی مهاجم نفتی ها پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با شلیکی از راه دور قصد باز کردن دروازه سپاهان را داشت که توپ او از بالای تیر دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶: شهریار مغانلو گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت زمینی این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه پورمحمد به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷: پاس دیدنی نورافکن درون محوطه جریمه به شوشتری رسید و شوت محکم این بازیکن با اختلاف بسیار کم از محل تلاقی تیرهای افقی و عمودی به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰+۴: شوت محکم کریمی به شکل دیدنی از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

درباره نویسنده

9735مطلب نوشته است .

One Comment on “باخت سنگین نفت مسجدسلیمان
نفت مسجدسلیمان ۰ – ۳ سپاهان

  • ساسان wrote on ۳ آبان, ۱۴۰۰, ۱۳:۰۰

    تیمی که خوب بسته نشه، مربی با یه دست باید بزنه توی سر خودش، با دست دیگه توی سر بازی کناش!!!!

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی