نشست فرمانده انتظامی مسجدسلیمان با جمعی از سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان

نشست فرمانده انتظامی مسجدسلیمان با جمعی از سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان

رویش زاگرس: فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در دیدار با سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان شهرستان گفت: سران طوایف و معتمدین به عنوان زبان گویای مردم، مشکلات و مسایل انتظامی موجود در حوزه را به ما منعکس می کنند و با همفکری و ارائه راهکارهای مناسب یاریگر پلیس در برقراری امنیت هستند.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس، سرهنگ حمیدرضا بهاروند در این دیدار، سران طوایف و معتمدین محلی را بازوی قوی و توانمند پلیس در محلات معرفی کرد و گفت: معتمدین محلی و ریش سفیدان می توانند نقش مهمی را در مسائل قومی و قبیله ای ایفا کنند و تعامل نیروهای انتظامی و امنیتی با این گروه می تواند نقش کلیدی و راهبردی در امنیت شهرستان و جلوگیری از وقوع جرایم داشته باشد.

وی در ادمه افزود: امنیت یک محصول اجتماعی است که با مشارکت و هماهنگی همه سازمان ها و نهادها حاصل می شود و پلیس نیز حافظ و ناظر امنیت است و در هر جایی که مردم مشارکت داده شوند آن سازمان در ماموریت های خود موفق خواهد بود.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم است و هر گونه بی نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی با قاطعیت برخورد می کند و شاهد این ادعا شهدایی است که روزانه ناجا تقدیم میهن اسلامی می کند و ریش سفیدان و سران طوایف نیز همواره می توانند یاری گر پلیس باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان ضمن تقدیر از تعامل بزرگان و ریش سفیدان در اجرای ماموریت های پلیس خاطرنشان ساخت: می بایست از وجود این افراد در جامعه به عنوان پشتوانه ای محکم مردمی استفاده کرد.

در پایان این نشست بزرگان و سران طوایف ضمن تبریک هفته ناجا، از زحمات نیروی انتظامی شهرستان در ایام محرم و صفر در راستای برقراری امنیت حوزه استحفاظی تقدیر و تشکر بعمل آورند.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی