اندیکا با دل مردمانش همچنان می لرزد
زمین لرزه باز هم قلعه خواجه را لرزاند/ آماده‌باش ۴ شهرستان در پی زمین‌لرزه صبح امروز قلعه خواجه

زمین لرزه باز هم قلعه خواجه را لرزاند/ آماده‌باش ۴ شهرستان در پی زمین‌لرزه صبح امروز قلعه خواجه

رویش زاگرس: بامداد امروز زمین لرزه ای در منطقه قلعه خواجه استان خوزستان رخ داد. به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری رویش زاگرس، بنا به اعلام موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران در ساعت ۰۱:۲۲:۰ دوشنبه، ۱۹ مهر ۱۴۰۰ زلزله ای به بزرگی ۴.۲ از نوع mn در ۲۶ کیلومتری قلعه خواجه، خوزستان به وقوع پیوست .

این زمین لرزه در عمق ۷ کیلومتر زمین در ۲۶ کیلومتری قلعه خواجه، خوزستان، ۴۴ کیلومتری چلگرد، چهارمحال وبختیاری و ۵۵ کیلومتری مسجد سلیمان، خوزستان رخ داد که در شهرهای همجوار نیز احساس شد. در چند روز گذشته زمین لرزه های متعددی در شمال استان خوزستان به ویژه شهرستان اندیکا رخ داده است که خسارت هایی برای ساکنان مناطق شهری و روستایی به همراه داشته است.

همچنین اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان در پی وقوع زمین‌لرزه در قلعه خواجه به چهار شهرستان اعلام آماده‌باش کرد.  اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان در پی وقوع زمین‌لرزه بامداد دوشنبه در منطقه قلعه خواجه اندیکا به کلیه دستگاه‌های امدادی و عملیاتی و فرمانداران و روسای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در شهرستان‌های اندیکا، مسجدسلیمان، لالی و ایذه اعلام آماده‌باش کرد.

درباره نویسنده

9843مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی