پیام رئیس دادگستری شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام رئیس دادگستری شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

رویش زاگرس: علی اسکندری رئیس دادگستری شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در پیام رییس دادگستری آمده است:

هفته دفاع مقدس فرصت گران بهایی است برای بازشناسی حماسه عظیمی که با ایثار و فداکاری فرزندان برومند این مرز و بوم خلق گردید و افسانه شکست ناپذیری قدرت های سلطه گر را باطل و برتری ایمان و اراده ملت نستوه و استوار ایران را به عنوان یکی از عبرت‌های بزرگ تاریخ معاصر بر تمام جهانیان اثبات کرد.

دفاع مقدس طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرز‌های سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت‌های مثال‌زدنی آن‌ها جاودانه شد. این هفته در واقع نمودار مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت غیور ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روز‌هایی که ذره ذره خاک میهن اسلامیمان، سربلندی ملتی را شهادت می‌دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم‌تر از کوه ایستادی نموده و بر بلندای قله‌ی افتخار بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

قضات و کارکنان دادگستری شهرستان مسجدسلیمان در سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»،  هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره دلیرمردان و شیرزنان عرصه دفاع و پایداری را گرامی داشته و بر ادامه راه امام شهدا و شهیدان گلگون کفن ایران اسلامی تاکید می نمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و تبریک هفته دفاع مقدس، توفیق روزافزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی به ویژه مردم شهیدپرور شهرستان مسجدسلیمان را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان از خداوند منان مسألت می‌نمایم.

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی