حجت الاسلام قندعلی خبر داد
به مناسبت هفته دفاع مقدس تمثال مبارک ۴۰ شهید جاوید الاثر در بلوارهای شهر نصب خواهد شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس تمثال مبارک ۴۰ شهید جاوید الاثر در بلوارهای شهر نصب خواهد شد

رویش زاگرس: به مناسبت هفته دفاع مقدس تمثال مبارک ۴۰ شهید جاوید الاثر در بلوارهای شهر نصب خواهد شد. حجت الاسلام علی قندعلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره ی شهدای جنگ تحمیلی با اعلام این خبر افزود: شهدای عزیز ما اسطوره ها و الگو های بینظیری هستند که همواره یاد و نام شان باید در جامعه طنین انداز شود.
وی خاطرنشان کرد: پروژه نصب تمثال ۴۰ شهید جاوید الاثر مسجدسلیمان با حمایت برخی مسئولین شهری و نیروهای مردمی مراحل پایانی خود را طی می کند و ان شاء الله طی هفته ی جاری شاهد نصب تصاویر این عزیزان خواهیم بود.
قندعلی در خصوص نشر آثار شهدا افزود: هیئت مذهبی، فرهنگی شهدای جاوید الاثر در مدت ۴ سال زندگی نامه و آثار شهدای جاوید الاثر را با کمک خانواده ی این عزیزان جمع آوری نموده که ان شاءالله در صورت تامین اعتبار لازم مستند (زندگی نامه) ۴۰ چراغ نیز با همکاری برخی از عزیزان علاقه مند در شهرستان مسجدسلیمان تولید خواهد شد.
قندعلی خاطر نشان کرد: با هدف مردمی نمودن فعالیت های فرهنگی و با الگوگیری از شهدای عزیز مفقود الاثر کلیه فعالیت های نیکوکاری،فرهنگی و ورزشی به صورت گمنام و فی سبیل الله در این هیئت انجام می گردد و تمامی فعالیت ها در راستای نشر آثار این عزیزان خواهد بود لذا از همکاری نیروهای مردمی در این فعالیت فرهنگی استقبال می شود.
در پایان هیئت فرهنگی مذهبی شهدای جاوید الاثر از زحمات همه مسئولینی که به صورت جهادی و گمنام در تهیه و نصب تابلو و آثار شهدای جاویدالاثر همکاری نمودند نهایت تقدیر و تشکر را اعلام می دارد.

درباره نویسنده

9740مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی