مهدی رحمتی جدی‌ترین گزینه برای هدایت نفت مسجدسلیمان

مهدی رحمتی جدی‌ترین گزینه برای هدایت نفت مسجدسلیمان

رویش زاگرس:سرمربی جوان فصل گذشته شهر خودرو در آستانه امضای قرارداد با باشگاه نفت مسجدسلیمان قرار دارد. به گزارش  پایگاه خبری رویش زاگرس تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در عجیب‌ترین شرایط ممکن برای سپری کردن پیش‌فصل خود است و آن‌ها در راه آماده‌سازی برای بیست و یکمین دوره لیگ برتر، تاکنون با دو سرمربی همکاری داشته و در حال حاضر به دنبال استخدام سومین مربی هستند!

پس از همکاری نیمه‌تمام با محمود فکری و سپس کناره‌گیری سید سیروس پورموسوی به دلیل عدم وجود شرایط لازم، حالا مدیران باشگاه نفت به دنبال جذب مهدی رحمتی هستند و مذاکراتی را با این سرمربی جوان داشته‌اند؛ رحمتی که در حال حاضر در کلاس‌های مربیگری شرکت کرده و مدرک B را در اصفهان به دست آورده، هنوز پاسخ نهایی را به مدیران باشگاه نفت نداده است اما با این‌حال جدی‌ترین گزینه برای هدایت نفت MIS به شمار می‌رود.

نفتی‌ها در بازار نقل و انتقالات بهروز بارانی، حسن مرادی‌فر، محمد طیبی و مهرداد بشاگردی را به خدمت گرفته‌اند؛ بازیکنانی که سیروس پورموسوی معتقد بود براساس نظر مدیریت باشگاه جذب شده‌اند و وی فهرست دیگری را به مدیران ارائه کرده بوده است.

با این‌حال در فاصله یک ماه تا شروع فصل جدید لیگ برتر، باید منتظر ماند و دید سرنوشت نیمکت نفت مسجدسلیمان به کجا خواهد رسید؛ به نظر می‌رسد مهدی رحمتی تا ساعات آینده پاسخ نهایی خود را به مدیران باشگاه ارائه می‌کند و در صورت موافقت وی، رسماً رحمتی به عنوان سکاندار جدید نفتی‌ها معرفی خواهد شد.

درباره نویسنده

9628مطلب نوشته است .

One Comment on “مهدی رحمتی جدی‌ترین گزینه برای هدایت نفت مسجدسلیمان”

  • Moslem kayot wrote on ۲۸ شهریور, ۱۴۰۰, ۱۸:۱۲

    تازه اگه بزارن کاسبان و دخالت نکنن و اینم فراری ندن

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی