فرماندار اندیکا
موجودی واکسن در شهرستان اندیکا کافی نیست/طرح ضربتی واکسیناسیون عشایر باید اجرا شود

موجودی واکسن در شهرستان اندیکا کافی نیست/طرح ضربتی واکسیناسیون عشایر باید اجرا شود

رویش زاگرس: امرالله نوذری فرماندار اندیکا امروز (سه شنبه ۲۳ شهریور) در جلسه قرارگاه استانی کرونا اظهار کرد: شهرستان اندیکا از نظر بافت جمعیتی با سایر شهرستان های خوزستان متفاوت است زیرا بیش از ۹۳ درصد جمعیت آن را روستاییان عشایر تشکیل می دهد.

نوذری ادامه داد: اکنون و در این فصل از سال در شرایطی هستیم که عشایر در حال بازگشت به قشلاق خود هستند، ما در کمتر از یک ماه گذشته این پیشنهاد را ارائه دادیم که طرح ضربتی واکسیناسیون عشایر اجرا شود و با توجه به فاصله زمانی بسیار مراکز واکسیناسیون تا روستا پیشنهاد استفاده از ظرفیت مساجد نیز داده شده است.

وی با بیان این که حضور پزشک در مراکز واکسیناسیون از دیگر مشکلات ما است اذعان کرد: این شهرستان از نظر پرشکی نسبت به سایر شهرستان ها ضعیف تر است، پزشکی صبح در مرکز واکسیناسیون یا مراکز تست حضور دارد در عصر همان روز باید در درمانگاه ها مشغول فعالیت باشند و این خود مشکلاتی را به وجود آورده است.

نوذری با اشاره به این که موجودی واکسن در این شهرستان کافی نیست بیان کرد: آنچه که تاکنون موجودی واکسن در این شهرستان بوده را تزریق کرده ایم و این موجودی تنها ۲۰ درصد جامعه هدف را تامین کرده است، بنابراین نیازمند ارسال بیشتر واکسن هستیم.

درباره نویسنده

9735مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی