سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان خبر داد:
تاکنون ۳۸ هزار و ۸۰۵ نفر از گروههای هدف در شهرستان مسجدسلیمان واکسینه شدند

تاکنون ۳۸ هزار و ۸۰۵ نفر از گروههای هدف در شهرستان مسجدسلیمان  واکسینه شدند

رویش زاگرس: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان از واکسیناسیون ۳۸ هزار و ۸۰۵ نفر گروههای هدف در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد. دکتر ولی الله شرفی در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: از این مجموع ۲۵ هزار و ۸۶۴ نفر دوز اول و ۱۲۹۴۱ نفر دوز دوم واکسن خود را دریافت نمودند.
وی افزود: مرحله واکسیناسیون عمومی همچنان نیازمند همکاری و همراهی همه اقشار جامعه است و همچنان بر تداوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی تاکید می‌شود. شرفی با تاکید بر این که دریافت‌کنندگان واکسن کرونا همچنان باید شیوه‌نامه‌های بهداشتی و استفاده از ماسک را رعایت کنند، گفت: با دریافت واکسن کرونا همچنان احتمال ابتلای مجدد وجود دارد که البته با شدت کمتری و مرگ ناشی از کرونا نیز کاهش خواهد یافت.
وی خاطرنشان کرد: از مردم می خواهیم که رفتارهای اشتباه خود را تکرار نکنند. با تزریق واکسن، کسی مصونیت ۱۰۰ در صدی در مقابل بیماری کووید۱۹ پیدا نمی کند. باید کماکان شیوه نامه های بهداشتی و بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت کنیم. کادر درمان بسیار درخشان کار می کنند اما همان قدر که همه مردم خسته و نگران هستند، کادر درمان هم خسته هستند و مجاهدانه تلاش می کنند. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس دبیر ستاد پیشگیری از کرونا با بیان این که شمار بستری‌ها، مراجعه بیماران سرپایی و مرگ بیماران مبتلا به کرونا همچون دیگر شهرها در پیک اخیر در این شهرستان نیزافزایش داشته است گفت: از همه همشهریان عزیز می خواهم که بیش از پیش با توجه به وجود واریانت ها و جهش های ویروس، شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.
وی ادامه داد: تقویت بهداشت فردی و اجتماعی مانند استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی، عدم حضور در تجمعات و برگزاری مراسمات عزا و عروسی، نکاتی است که در این شرایط بسیار مهم است. سرپرست بهداشت و درمان مسجدسلیمان در پایان سخنان خود اظهار کرد: امید می‌رود با افزایش رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، شاهد کاهش بستری‌ها و تغییر وضعیت کنونی در هفته‌های پیش‌رو باشیم.

درباره نویسنده

10200مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی