رئیس مرکز بهداشت مسجدسلیمان:
۱۰ واحد صنفی متخلف از مصوبات ستاد کرونا در شهرستان مسجدسلیمان پلمپ شدند

۱۰ واحد صنفی متخلف از مصوبات ستاد کرونا در شهرستان مسجدسلیمان پلمپ شدند

رویش زاگرس: چند واحد صنفی متخلف از مصوبات ستاد کرونا در شهرستان  مسجدسلیمان شناسایی و پلمب گردید. پرویز زمانپور رئیس مرکز بهداشت مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: با توجه به الزام آور بودن رعایت پروتکل های بهداشتی، تشدید بازرسی از کلیه مشاغل در دستور کار کارشناسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای قرار گرفت و بر این اساس طی دو هفته گذشته ۱۲۷۹مورد بازرسی از صنوف مختلف انجام که ۶۲ مورد اخطاریه بهداشتی صادر و ۱۰ مورد نیز به علت عدم رفع نواقص در مهلت مقرر با همکاری نیروی انتظامی پلمب و پرونده ۱۵ صنف نیز به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

زمانپور ادامه داد: نانوایی، آرایشگاه، سوپرمارکت، بستنی فروشی، کافی شاپ، کبابی، دو واحد مکانیکی، جوشکاری، صافکاری از جمله صنوفی بودند که با دستور مرجع قضایی پلمب شدند.

رئیس مرکز بهداشت مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود به بازدیدهای سرزده از ادارات مختلف شهرستان، بانک ها و واحدهای کارگاهی نیز اشاره کرد و گفت: تمامی ادارات و بانک ها شامل ۵۰ اداره ، ۲۵ بانک و ۵۳۳ واحد کارگاهی با حضور نماینده فرماندار، اماکن، نیروی انتظامی، صمت، تعزیرات و اتاق اصناف مورد بازدید قرار گرفت که ۲۴۵ اخطاریه نیز برای متخلفین صادر گردید.

رئیس مرکز بهداشت مسجدسلیمان در پایان اذعان داشت: اصناف و مردم عزیز با مدافعان سلامت خود در مجموعه بهداشت همکاری مناسبی داشته باشند تا ان شالله وضعیت بهبود یابد.

 

درباره نویسنده

10378مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی