به مناسبت عید قربان با حضور امام جمعه و رئیس کمیته امداد مسجدسلیمان:
۴۰۰کیلو گوشت قربانی جهت نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) مسجدسلیمان توزیع شد

۴۰۰کیلو گوشت قربانی جهت نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) مسجدسلیمان توزیع شد

رویش زاگرس: رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مسجدسلیمان ضمن تبریک عید قربان گفت: ۴۰۰ کیلو گوشت گوسفند امروز همزمان با عید قربان با همت خیرین نیک اندیش برای نیازمندان تحت پوشش این نهاد ذبح که در حال توزیع است. پژمان منصورنیا رئیس کمیته امداد حضرت امام (ره )با بیان این مطلب افزود: این دام ها تحت نظارت شبکه بهداشت این شهرستان انجام و با رعایت مسائل بهداشتی ذبح و بسته بندی شده است.

منصورنیا با بیان این که کمیته امداد شهرستان مسجدسلیمان آمادگی دارد علاوه بر جمع‌آوری نذورات غیر نقدی مردم شامل گوسفند زنده و گوشت گرم، نذورات نقدی آن‌ها را نیز دریافت کند، افزود: ایتام و زنان سرپرست خانوار و همچنین مددجویان مبتلا به سوءتغذیه در اولویت دریافت نذورات قربانی امسال قرار دارند.

حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان نیز ضمن تبریک عید قربان گفت: به همت کمیته امداد حضرت امام (ره) این سنت الهی برگزار و قرار است بیش از ۴۰۰ خانوار از آن بهره مند شوند. وی ادامه داد: حدود ۱۰۰ راس دیگر گوسفند از طریق خیرین و مساجد در سطح شهرستان در حال توزیع است که امیدواریم این سنت حسنه الهی بیش از پیش در جامعه رواج پیدا کند.

درباره نویسنده

9404مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی