امام جمعه موقت مسجدسلیمان:
مسجدسلیمان اگر چه از نفت سود نبرده است اما امیدواریم با راه اندازی پتروپالایش بختیاری حداقل از پتروشیمی منتفع و مشکل اشتغال و ازدواج جوانان حل شود.

مسجدسلیمان اگر چه از نفت سود نبرده است اما امیدواریم با راه اندازی پتروپالایش بختیاری حداقل از پتروشیمی منتفع و مشکل اشتغال و ازدواج جوانان حل شود.

رویش زاگرس: امام جمعه موقت مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه مسجدسلیمان ضمن تبریک سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و ضامن سلامت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود تا جایی که رهبر معظم انقلاب می فرمایند: شورای نگهبان مطمئن ترین ارگانی ست که انقلاب به کشور بخشیده است.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حجت الاسلام بهزاد در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ۲۵ تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی گفت: روز بهزیستی و تأمین اجتماعی را به همه تلاشگران صبور و مهربان این عرصه که با مسئولیت پذیری باعث تسکین آلام معلولین، مددجویان و کاهش دغدغه های بیماران، آرامش بازنشستگان، مستمری بگیران، جوانان و سایر اقشار مردم می شوند را تبریک و تهنیت عرض می نمایم. وی ادامه داد:در مسجدسلیمان بیش از ۵ هزار نفر تحت پوشش این نهاد قرار دارند. داودی ادامه داد: از رئیس محترم این اداره و دیگر مسئولان شهرستان می خواهم دغدغه خانواده های دارای کودک اوتیسمی را مد نظر قرار داشته باشند و پیگیر راه اندازی مرکز نگهداری از این کودکان در شهرستان باشند.

خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک به مدیران و پرسنل مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت:در هفت هگذشت هاولین محموله پتروشیمی صادر که این مسئله باعث خوشحالی شهروندان گردید اما انتظار مردم راه اندازی پتروپالایش بختیاری ست که البته مدت هاست مجوزات آن صادر شده است اما به دلایلی مجوز عملیات اجرایی آن صادر نمی شود. وی ادامه داد: با راه اندازی پتروپالایش بخش اعظم مشکل بیکاری جوانان شهرستان مرتفع خواهد شد. وی گفت: مسجدسلیمان از نفت سود نبرده است اما امیدواریم با راه اندازی پتروپالایش بختیاری حداقل از پتروشیمی منتفع و مشکل اشتغال و ازدواج جوانان حل شود.

درباره نویسنده

9404مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی