در راستای ازدواج های آسان
مراسم پیوند آسمانی هفت زوج جوان در مسجدسلیمان برگزار شد

مراسم پیوند آسمانی هفت زوج جوان در مسجدسلیمان برگزار شد

رویش زاگرس: در راستای ازدواج های آسان و به منطور ایجاد انگیزه میان جوانان در هفته عفاف و حجاب سالروز پیوند آسمانی حضرت امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) پیوند آسمانی میان هفت زوج جوان به نیابت از امامزادگان هفت شهیدان شهرستان مسجدسلیمان برقرار شد.

رشیدی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود:  این برنامه  برای ششمین سال  متوالی  با کمک خیرین شهرستان و با محوریت واحد فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان همزمان با دیگرشهرهای کشور برگزار می گردد. رشیدی در ادامه با اشاره به این که قوم سربلند و تمام شعبه بختیاری همیشه در انجام این برنامه سرآمد بوده از خیرین شهرستان خواست با ایجاد موقوفات جدید به ازدواج آسان جوانان کمک کنند.

لازم به ذکر است در این برنامه حجت الاسلام  داودی امام جمعه موقت شهرستان و حجج اسلام  عرفانی معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خوزستان و حاج اقای حسینی مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه خوزستان نیز حضور داشتند.در پایان به این هفت زوج جوان اقلام ضروری جهیزیه ازذطریق شورای خیرین شهرستان و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان اهداء گردید.

درباره نویسنده

9404مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی