با حضور جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس
حاجتی به عنوان مدیر جدید بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان معرفی شد

حاجتی به عنوان مدیر جدید بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان معرفی شد

رویش زاگرس: جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس گفت: ارزش‌های دفاع مقدس، جزو موارد قدرت و افتخار آفرین کشور برای آیندگان آن است که می‌تواند سرلوحه مقاومت و ایستادگی باشد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس نبی سهرابی، در مراسم معارفه مدیر بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان اظهار داشت: حفظ ارزش‌های دفاع مقدس جزو وظایف همه ارگان‌ها و سازمان‌های شهری و کشوری است و هر کدام در حد توانش وظیفه‌ای در قبال این موضوع مهم دارد.
وی افزود: از مهمترین شاخص‌های قدرت آفرین هر کشوری، حفاظت از ارزش‌های تاریخی آن کشور و نشر آن‌ها برای آیندگان است چرا که این ارزش‌ها سبب ایجاد حس میهن دوستی و افتخاری در نسل های بعدی می‌شود و این از مهمترین شاخص‌های قدرت هر کشوری است.
جانشین رییس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: در بسیاری از کشورهایی که بخشی از تاریخ آنها در جنگ نظامی سپری شده است، حتی با وجود غلط بودن آن جنگ و متجاوز بودن آنها، ولی باز با افتخار و احترام از آن یاد می‌کنند و کوچکترین نمادهای جنگی را به یک سمبل قدرت و افتخار تبدیل می‌کنند.
سردار سهرابی در ادامه افزود: جنگ تحمیلی علیه ملت ایران، یک نبرد مقدس و دفاع مقدس بود که فقط نام آن کفایت می‌کند که تبدیل به سمبل بزرگ و افتخاری شود که تک تک لحظات این جنگ مملو از نمادها و ارزش‌هایی است که مایه فخر و مباهات نسل‌های مختلف است.
وی در ادامه افزود: خوزستان سمبل عزت و سربلندی کشور است چراکه بیشترین تعداد شهدا، مجروحین و آسیب دیدگان از جنگ که تاریخ شفاهی و سند قدرت آفرین هستند از این استان است که با توجه به اینکه بزرگترین عملیات های دوران دفاع مقدس نیز در این استان شکل گرفته‌اند لذا خوزستان نماد عزت و افتخار ایران اسلامی است.
در این مراسم از تلاش‌های ارزشمند سردار یوسفی در سمت مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان تقدیر و عبدالرضا حاجتی به عنوان جانشین وی در این سمت معرفی شد.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی