مدیر بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان خبر داد:
انجام عمل موفقیت آمیز در بیمارستان ۲۲ بهمن

انجام عمل موفقیت آمیز در بیمارستان ۲۲ بهمن

رویش زاگرس: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان از انجام یک عمل موفقیت آمیز در بیمارستان ۲۲ بهمن این شهرستان خبر داد. دکتر شایسته شمی پور در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اشاره به جزئیات این عمل افزود: پس از حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو یکی از مصدومان که از ناحیه گردن و نخاع دچار مصدومیت شدید شده بود به بیمارستان ۲۲ بهمن مراجعه که پس از اقدامات اولیه توسط دکتر محمود یزدان پناهی جراح مغز، اعصاب و ستون فقرات مورد عمل جراحی قرار گرفت و حال عمومی ایشان نیز مساعد گزارش شده است. دکتر شمی پور در ارتباط با شرایط ویژه این بیمار گفت: این مرد ۴۰ ساله پس از تصادف و واژگونی خودرو از ناحیه نخاع دچار آسیب دیدگی همچنین پارگی شدید دیسک گردن شده بود به نوعی که احتمال می رفت با یک حرکت کوچک دچار قطعی نخاع و فلجی کامل گردد که به لطف خداوند و با تلاش تیم پزشکی فشار از روی نخاع برداشته و حال ایشان رو بهبودی ست.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان در پایان سخنان خود از تیم جراحی دکتر محمود یزدان پناهی جراح و سرکار خانم ها نرگس فاضلی، مهوش گیلاسی، قاسمی منش تکنسین های اتاق عمل همچنین فاطمه سعادت نژاد و طوبی فرهادی تکنسین های بیهوشی تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است محمود یزدان پناهی جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات و دیسک دارای رتبه برتر بورد تخصصی و عضو انجمن جراحان ستون فقرات آمریکا می باشد که در مدت حضور خود در مسجدسلیمان عمل های موفقیت آمیز بسیاری انجام داده است.

درباره نویسنده

9842مطلب نوشته است .

۲ Comments on “مدیر بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان خبر داد:
انجام عمل موفقیت آمیز در بیمارستان ۲۲ بهمن

 • نظرپور قندعلی wrote on ۱۰ تیر, ۱۴۰۰, ۱۶:۰۶

  دکتر یزدان پناهی
  وپرسنل بیمارستان ۲۲بهمن
  اززحمات شماکمال تشکر راداریم..

 • نظرپور wrote on ۱۰ تیر, ۱۴۰۰, ۱۶:۱۲

  باسلام
  پرسنل بیمارستان ۲۲بهمن وبچه های شبکه بهداشت ودرمان واورژانس وبیمارستان صنعت نفت‌ وبچه های هلال احمروتامین اجتماعی سربازان راه انسانیت واقعا خسته نباشید..

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی