خانواده خبرنگار شهید قاسمی پور
به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی و سلامت مردم امسال مراسم یادبود خبرنگار شهید اکبر قاسمی پور برگزار نمی شود

به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی و سلامت مردم امسال مراسم یادبود خبرنگار شهید  اکبر قاسمی پور برگزار نمی شود

رویش زاگرس: همزمان با سالگرد، شهادت خبرنگار شهید اکبرقاسمی پور، خانواده این شهید در اطلاعیه ای اعلام کردند مراسم یادبود شهید معزز به خاطر رعایت قوانین، پروتکل های بهداشتی و سلامت مردم برگزار نخواهد شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس خانواده شهید خبرنگار اکبر قاسمی پور در اطلاعیه ای اعلام کردند مراسم گرامی داشت، سالگرد شهادت خبرنگار شهید اکبر قاسمی پور که با حضور برخی از مسئولین و خبرنگاران به منظور بزرگداشت یاد و خاطره آن شهید والا مقام هر ساله برگزار می شد، امسال به دلیل رعایت قوانین و پروتکل های بهداشتی و سلامت مردم این مراسم برگزار نخواهد شد…

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس شهید خبرنگار اکبر قاسمی پور در سال۱۳۴۷ در منطقه کلگه شهرستان مسجدسلیمان به دنیا آمد. دوران ابتدایی و راهنمایی را در دبستان نوروز و ابوریحان بیرونی. سپری و دوران دبیرستان را نیز در دبیرستان شهید داریوش محمدی پشت سر گذاشت. با پیروزی انقلاب، جذب نهادهای انقلابی از جمله: سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج دانش آموزی، جهاد مدارس، بنیاد شهید، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شدند و در همین مقطع زمانی نیز در کسوت خبرنگاری در آمدند.

شهید اکبرقاسمی پور خبرنگار مجله آینده سازان بودند. وی در تاریخ ۶۳/۱/۱۵ بنا به دعوت حضرت امام خمینی (ره) به جبهه های نور علیه ظلمت شتافتند و در تاریخ۶۴/۲/۲۵در تنگه چزابه دعوت حق را لبیک و در گلزار شهدای کلگه به خاک سپرده شد. یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

بخشی از وصیت نامه شهید آمده است

همه باید بدانند که این دنیا فانی است ،وشاید اگر چه برخی می دانند اما هنوز یقین پیدا نکرده اند. به اندازه احتیاجتان و به اندازه توشه ی راهتان از این دنیا برگیرید وبقیه را به فقرا بدهید. این قدر به فکر زندگی و زندگی کردن با هر وسیله ی ممکن نباشید. آیا شما پیش خود فکر میکنید که آنهایی که جان عزیزشان را در طبق اخلاص نهاده وشب و روز را در جبهه ها به سر می برند وشهید می شوند از این زندگی بهره ای برده اند؟آیا آنها انسان نیستند وعیا آنها زندگی را نمی خواهند و زندگی را دوست ندارند؟ چرا آن ها هم می خواهند ولی وقتی که اسلام اقتضاء داشته باشد که همه بروند وجهاد کنند ،دیگر باید دست کشید ؛بایستی که بار دیگر تاریخ مبارزه اسلام با کفر تکرار شود.

برادران و خواهران عزیز، نکند خدای نکرده به جمهوری اسلامی فشار بیاورید وبا حرف های یاس آور دید بعضی را نسبت به انقلاب و اسلام برگردانید. هرگز از رحمت الهی ناامید نشوید که بجز کافران کسی از رحمت الهی نومید نخواهد شد. تنها رمز پیروزی حفظ وحدت وتوکل بر خداست. اگر دیدید زمانی تفرقه و اختلافات وسایه تاریک و شوم تفرقه و جدایی وشرک و کفر بر ما حاکم گشت، اگر میخواهید حق را از باطل تشخیص دهید ،اگر میخواهید در راه خدا حرکت کنید وخیر دتیا وآخرت راکسب کنید، دامن روحانیت مخلص را بگیرید ، مبادا دست از روحانیت آگاه وبیدار بردارید.*

گاهی ممکن است دشمن انقلاب در هر لباسی ظهور نماید وسعی در فریب اذهان وافکار شما داشته باشد،منافقین امروزه در لباسهای دیگر پیدا می شوند که شاید فکر آن را هم نتوانید بکنید.شاید حتی از خوارج نهروان پیشانی های شان پینه بسته تر باشد و از فرط روزه لب های شان ترکیده باشد که الان البته کمتر کسی از آن ها این گونه است و چهره کریه و پلیدشان بر همه مشخص است ولی شما آگاه باشید حتی اگر اکثریت باطل هم با آنان باشند. نماز جمعه وشرکت در جلسات دعا،همکاری و کمک به نهاد های انقلابی را فراموش نکنید.ابتدا خود را بسازید و سپس جذب نیروهای متعهد را برای خدمت به انقلاب فراموش نکنید و در عمل تان به یاد قیامت باشید.

درباره نویسنده

10266مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی