فرماندار مسجدسلیمان خبر داد:
طی یکسال گذشته ۱۸ روستا در شهرستان مسجدسلیمان با استفاده از منابع داخلی از نعمت لوله کشی آب بهره مند شدند

طی یکسال گذشته ۱۸ روستا در شهرستان مسجدسلیمان با استفاده از منابع داخلی از نعمت لوله کشی آب بهره مند شدند

طی یکسال گذشته ۱۸ روستا در شهرستان مسجدسلیمان با استفاده از منابع داخلی از نعمت لوله کشی آب بهره مند شدند/ آبرسانی به ۲ روستا دیگر بزودی وارد فاز اجرایی می شود

رویش زاگرس:  فرماندار مسجدسلیمان گفت: در طول یک سال گذشته بیش از ۱۸ روستا در این شهرستان با تلاش و پیگیری های صورت گرفته از نعمت آب لوله کشی برخوردار شدند. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس دکتر محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود: با پیگیری و تلاش های انجام شده و استفاده از منابع داخلی در یکسال گذشته توانستیم مشکل روستاهای فاقد لوله کشی آب شرب را در اولویت قرار داده و خوشبختانه مشکل ۱۸ روستا در این شهرستان را حل کنیم.

وی ادامه داد: از جمله این ۱۸ روستا می توان به حسن آبادچم آسیاب، مرادآبادچم آسیاب، دشت چهار پاره، منصورآباد، خلیل آباد، قبله ای علیا و سفلی، پرچک ۱و۲، راکه، سلطان آباد، چال استران، لادرازی، جهانشاهی یکمهه، دولت آباد یکمهه، محمدآباد تمبی اشاره کرد و بزودی با تامین لوله، آبرسانی به دو روستای گچ خلج و توگاه نیز وارد فاز اجرایی خواهد شد.

پاکدل افزود: خدمت رسانی به مناطق روستایی همچنان ادامه دارد و برای آبرسانی به چند روستای دیگر شهرستان در حال برنامه ریزی هستیم و با تامین امکانات لازم در آینده ای نزدیک شاهد وضعیت پایدار آب شرب در روستاهای این شهرستان خواهیم بود.

درباره نویسنده

9259مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی