با حضور امام جمعه مسجدسلیمان و پیام تلفنی دکتر محسن رضایی
اهدای بن کارت و پکیچ های مواد غدایی به صدها خانوار محروم تحت پوشش خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی

اهدای بن کارت و پکیچ های مواد غدایی به صدها خانوار محروم تحت پوشش خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی

رویش زاگرس: با حضور حجت الاسلام  سید احمدی امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان و پیام تلفنی دکتر محسن رضایی برنامه مهررمضان با هدف تامین مایحتاج صدها خانواده مددجوی تحت پوشش خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در افتتاحیه این برنامه که حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه، دکتر علیپور معاونت کمیته امداد استان خوزستان، منصورنیا رییس کمیته امداد مسجدسلیمان، فرجی رییس اداره تامین اجتماعی و مکوندی مدیر خیریه و جمعی از خیربن و دست اندرکاران خیریه حضور داشتند، دکتر محسن رضایی رئیس هیئت مدیره خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی ضمن تبریک سال نو و آرزوی گشایش اقتصادی برای مردم در سال جاری گفت: از وجوه ماه مبارک رمضان خدمت به محرومین است و این خدمت به نیازمندان از مصادیق عبادت است. دکتر محسن رضایی برنامه همچنین مهر رمضان را از جمله برنامه های ارزشمند این خیریه جهت تامین مایحتاج ضروری اقشار محروم تحت پوشش در آستانه ماه رمضان عنوان کرد و با اشاره به فعالیت های متنوع این خیریه در جبهه محرومیت زدایی و تلاش های مستمر برای حمایت و نیز خودکفایی خانواده های تحت پوشش ابراز امیدواری نمود، با حمایت مسئولان شهرستان و خیرین عزیز دامنه خدمات این تشکل مردم نهاد به اقشار محروم بیش ازپیش گسترش یابد…
در ادامه حجت الاسلام سیداحمدی امام جمعه مسجدسلیمان ضمن تقدیر از دکتر محسن رضایی و دکترامیدوار رضایی گفت: این خیریه نهادی پرخیر و برکت برای محرومین و نیازمندان شهرمان است. وی با اشاره به روایات و احادیثی از ائمه اطهار (س) در خصوص فضیلت دستگیری از نیازمندان به خصوص در ماه مبارک رمضان، از توجه سردار حاج محسن رضایی علیرغم مشغله فراوان به جامعه بزرگ محرومین تحت پوشش این خیریه و نیز حمایت های دکتر امیدوار رضایی تشکر و قدردانی نمودند.
همچنین دکتر علیپور معاونت کمیته امداد حضرت امام (ره)خوزستان طی سخنانی گفت: عزیزان امداد در انجام رسالت خود خستگی ندارند و رضای خدا را در نظر دارند. علیپور با ابلاغ سلام و مراتب قدردانی دکتر شیبه مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان به زحمتکشان خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی و حاضران در افتتاحیه مراسم طرح مهررمضان گفت: اقدامات خوبی برای خدمت به جامعه هدف ۱۳۰هزار نفری مددجویان خوزستان توسط مجموعه امداد انجام و هدف گزاری ما خودکفایی و ایجاد شغل برای خانوارهای تحت پوشش است.
وی افزود: کار در مجموعه امداد شغل نیست بلکه عشقی است که رضایت حق تعالی در آن وجود دارد.
علیپور با اشاره به هم افزایی کمیته امداد و این خیریه در اجرای برنامه های خدمت رسانی به مددجویان از زحمات پرسنل خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی تشکر و قدردانی نمودند.
محمدرضا مکوندی مدیر خیریه زنده یادان احمد و مریم رضایی نیز باتشکر از هم افزایی و مشارکت کمیته امداد در اجرای برنامه مهر رمضان با اشاره به فعالیت های متنوع این خیریه در سال گدشته گفت: در سال ۹۹ قریب به ۴میلیارد تومان خدمات به جامعه هدف ۱۲هزار نفری این خیریه از قبیل تهیه و توزیع بیش از سیزده هزار بسته معیشتی؛ دو هزار پکیچ کیف و نوشت افزار؛۷۵۰۰عنوان کتاب و لوح فشرده آموزشی ویژه دانش آموزان محروم تحت پوشش؛ خدمات درمانی؛ جهیزبه؛ تامین کالا؛ پوشاک؛ تسهیلات خوداشتعالی؛ و.‌‌‌…را از جمله خدمات این خیریه در سال گدشته عنوان کرد.
در ادامه به صورت نمادین به دست امام جمعه و معاونت کمیته امداد استان و مدیر خیریه به تعدادی از عزیزان بن کارت خرید مواد غدایی اهدا گردید.
گفتی است در مرحله اول برنامه (مهر رمضان )بیش از یک هزار خانواده محروم بن کارت خرید و پکیچ های مواد غذایی به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون تومان دریافت خواهند نمود…

درباره نویسنده

9259مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی