با ورود علی اسکندری مرد همیشه در صحنه مسجدسلیمان مشکل کپسول اکسیژن بیمارستان ۲۲ بهمن حل شد

با ورود علی اسکندری مرد همیشه در صحنه مسجدسلیمان مشکل کپسول اکسیژن بیمارستان ۲۲ بهمن حل شد

رویش زاگرس: در پی تماس های مردمی مبنی بر مشکلات پیش آمده جهت تامین کپسول های اکسیژن در بیمارستان ۲۲ بهمن شهرستان مسجدسلیمان همچنین انتشار تصویری از علی اسکندری رئیس دادگستری مسجدسلیمان در فضای مجازی در حال جابجا کردن کپسول اکسیژن در تماسی با رئیس دادگستری مسجدسلیمان در این رابطه از ایشان سوال کردیم که وی توضیحاتی ارائه داد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس وی اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۶ بعدازظهر امروز تماس های مکرری از شهروندان مبنی بر این که بیمارستان ۲۲ بهمن با مشکل کپسول اکسیژن مواجه شده است و این مسئله ممکن است مشکلاتی برای بیماران کرونایی ایجاد کند که بلافاصله در این ارتباط با مسئولان بهداشت و درمان ارتباط برقرار نمودم و متوجه شدم این مسئله صحت دارد و شرکتی که تامین کننده کپسول های اکسیژن در یکی از شهرهای همجوار است با مشکل مواجه شده است. پس از آن با پیگیری های انجام شده به همراه نیروی محترم انتظامی توانستیم از یکی از مغازه های شهرستان کپسول های مورد نیاز را تامین و در حال حاضر این مشکل کاملا مرتفع شده است.
رئیس دادگستری مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که به دلیل شیوع ویروس کرونا در وضعیت اضطراری قرار داریم ضمن تقدیر از صبر و حوصله مردم گفت:
کادر درمان به عنوان سرمایه‌های انسانی کشور در خط مبارزه با این بیماری فراگیر، با شوق انسان دوستانه و تلاش خستگی ناپذیر به صورت شبانه روزی در حال خدمت به مردم شریف و بیماران درگیر کرونا هستند و ممکن است مشکلاتی نیز به وجود آید اما همه تلاش مسئولان شهرستان این است که با کمترین مشکل بتوان این وضعیت را مدیریت کند.
و قطعا خدمات جامعه پزشکی در دوران شیوع ویروس کرونا که با از جان گذشتگی سلامت را به بیماران بازگرداندند، در تاریخ درمان کشور ماندگار خواهد شد.
اسکندری در پایان سخنان خود اظهار کرد: رعایت دقیق توصیه های بهداشتی توسط همه افراد جامعه؛ وظیفه‌ای اخلاقی و قانونی است و تمامی شهروندان موظف به مراعات دستورالعمل ها و پرهیز جدی از نقض آنها هستند، این مهم علاوه بر آنکه از تأکیدات متخصصان حوزه های درمانی و پزشکی است؛ امروز باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شده و عدم اجرای آن، بی توجهی به حقوق شهروندی تلقی می شود که امیدواریم همه شهروندان تا ریشه کن شدن این ویروس به این توصیه ها توجه کنند.

درباره نویسنده

9259مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی