امام جمعه اندیکا:
برای اولین بار شهرستان در وضعیت نارنجی پرخطر کرونا قرار گرفته و شرایط امروز اندیکا بی سابقه بوده است/ روز‌های بسیار سختی پیش رو داریم

برای اولین بار شهرستان در وضعیت نارنجی پرخطر کرونا قرار گرفته و شرایط امروز اندیکا بی سابقه بوده است/ روز‌های بسیار سختی پیش رو داریم

رویش زاگرس: حجت الاسلام موسوی گفت: برای اولین بار شهرستان در وضعیت نارنجی پرخطر کرونا قرار گرفته و شرایط امروز اندیکا بی سابقه بوده است. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حجت الاسلام موسوی امام جمعه اندیکا گفت: برای اولین بار شهرستان اندیکا در وضعیت نارنجی (پرخطر) قرار گرفته است؛ شرایط امروز اندیکا بی سابقه بوده است و همه باید اصول بهداشتی را رعایت کنیم .

او بیان داشت: رعایت نکردن برخی مردم در خریدها، بازدید‌ها و سفر‌های نوروزی باعث شده که آمار مبتلایان به صورت روزانه بالغ بر۲۰هزار نفر و تلفات به روزانه ۲۰۰ نفر نزدیک شود که این نشانه‌های ابتدایی موج جدید، سنگین و خطرناک کرونا در کشور است.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: بنا بر پیش بینی ها، روز‌های بسیار سختی را در پیش رو خواهیم داشت که مطمئناً با همکاری عموم مردم در رعایت نکات بهداشتی قابل پیشگیری و کنترل است.

امام جمعه اندیکا تصریح کرد: در این شرایط حساس و فوق‌العاده خطرناک که شیوع ویروس انگلیسی در سراسر کشور از جمله استان خوزستان وضعیت را پیچیده‌تر کرده است، لازم است زدن ماسک در هر شرایطی، شستن دست ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از دورهمی‌ها را رعایت کنیم.

درباره نویسنده

9259مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی