توسط انتشارات دلا مسجدسلیمان منتشر شد/ مسجدسلیمان پیشگام در دفاع مقدس
آئین رونمایی از کتاب مسجدسلیمان پیشگام در دفاع مقدس برگزار شد

آئین رونمایی از کتاب مسجدسلیمان پیشگام در دفاع مقدس برگزار شد

رویش زاگرس: با حضور جمعیت معتمدین شهرستان مسجدسلیمان و جمعی از بزرگان طوایف و با رعایت پروتکل های بهداشتی از کتاب مسجدسلیمان پیشگام در دفاع مقدس نوشته سید حیدر موسوی رونمایی گردید و از زحمات مولف این کتاب نیز تقدیر شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس این کتاب ارزشمند با قلمی شیوا به روایت گری در خصوص وقایع هشت سال جنگ‌ تحمیلی می پردازد. این کتاب توسط انتشارات دلا شهرستان مسجدسلیمان به مدیریت سعید مرادی در ۲۰۸ صفحه به صورت تمام رنگی منتشر  از امروز در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است جهت حمایت از فعالیت های مولف، تعداد ۱۵ نسخه از این کتاب به همت خیر ارجمند آقای ریماز خریداری و میان اعضا جمعیت معتمدین شهرستان مسجدسلیمان توزیع گردید. لازم به ذکر است پیش از این ۵ کتاب دیگر در حوزه دفاع مقدس با عناوین وقتی خمپاره ها دهل می کوبیدند (سال ۸۹)، مسجدسلیمان و روزهای حماسه (سال ۹۰)، مسجدسلیمان و دفاع مقدس (سال۹۲)، مسجدسلیمان شهر شهادت (۹۳)، مردان فراموش شده ( ۱۳۹۷) از همین نویسنده توسط انتشارات دلا شهرستان مسجدسلیمان منتشر و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

در بخشی از این کتاب امده است:

آخرین روزهای سال ۱۳۶۶ بود که همراه گردان سلمان (ع) راهی غرب شدیم، در آنجا محل مأموریت ما را تصرف قله‌های ریشن در خاک عراق اعلام کردند. در این مأموریت گردان امیرالمؤمنین‌(ع) که بچه‌های اهواز بودند و گردان بلال از رزمندگان دزفول و یک گردان نیز از نیروهای شهرستان قم حضور داشتند.

قله‌ها بر منطقه‌ی وسیعی اشراف داشتند و به همین دلیل کوچک‌ترین حرکت ما مورد شناسایی نیروهای عراقی قرار می‌گرفت. بهار ۶۷ از راه رسیده بود اما رزمندگان گردان سلمان (ع) به تنها چیزی که فکر می‌کردند تصرف قله‌ها بود…

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی