اطلاعیه دفترارتباطات مردمی دکتر محسن رضایی و تقدیر از مردم شریف مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دفترارتباطات مردمی دکتر حاج محسن رضایی با صدور اطلاعیه ای از اقشار مختلف و عموم مردم شریف مسجدسلیمان در استقبال باشکوه از دکتر حاج محسن رضایی تقدیر و تشکر نمود.

در این اطلاعیه آمده است از مردم عزیز و شریف شهرستان مسجدسلیمان در استقبال باشکوه و صمیمانه در برگزاری برنا مه های متعدد با حضور دکترحاج محسن رضایی تقدیر و تشکر به عمل می آید. در ادامه این اطلاعیه آمده است: شرکت در مراسم عزاداری روز اربعین در محل تپه شهدای گمنام با شرکت هیات های متعدد عزاداری و امام جمعه محترم؛ فرماندار و مدیران و عموم همشهریان از جمله برنا مه های این دوره از سفر دکتر حاج محسن رضایی بوده است.

همچنین حضور در جلسات مشترک با همشهریان و از جمله میزبانی طایفه معزز موری در کوی حسین قصاب بازار چشمه علی که با حضور چشمگیر بزرگان طایفه موری برگزار شد و نیز جلسه مشترک با اهالی خونگرم بی بیان و استماع نقطه نظرات شرکت کنندگان از دیگر جلسات مردمی بود که با حضور دکتر حاج محسن رضایی برگزارشد. در این جلسات ضمن برگزاری مراسم مداحی و سخنرانی روحانیت محترم و بیان نقطه نظرات نمایندگان جلسات مذکور؛ دکتر حاج محسن رضایی از پیگیری جدی موضوع احداث کارخانه آلومینیوم و کارخانجات پتروشیمی مسجدسلیمان با ظرفیت اشتغالزایی بیش از ده هزار نفر خبر دادند وی همچنین از تشکیل کارگروهی ویژه جهت پیگیری مسائل این دو کارخانه عظیم خبر دادند و افزودند:

با ایجاد این دو صنعت مهم در شهرستان مسجدسلیمان تحولات بنیادین فراوانی به وجود خواهد آمد. حضور در خانه شهید بابا لطفی و ادای احترام فرمانده هشت سال دفاع مقدس به مقام والای این آزاده عزیز که مدت هشت سال نیز در بند بعثیان بوده است از دیگر برنامه هایی بوده که برگزارشد. همچنین دکتر حاج محسن رضایی با حضور در گلزار شهدای نفتون با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

جلسه با اعضای محترم شورای دفتر ارتباطات و نیز ملاقات حضوری با جمعی از شهروندان و بررسی مشکلات همشهریان متقاضیان ملاقات و صدور دستورات مقتضی بخشی دیگر از برنامه های ملاقات مردمی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است.

همچنین در این دیدارهای عمومی جمعی از جوانان شهرستان با اعتراض به انتقال بازی نفت مسجد سلیمان و تراکتور سازی تبریز به ورزشگاه الغدیر اهواز خواهان حمایت حاج محسن از عدم برگزاری این دیدار حساس در خارج از مسجد سلیمان شدند که موضوع توسط دکتر حاج محسن رضایی و هماهنگی با سازمان لیگ فوتبال پیگیری و دکتر رضایی بر ضرورت برگزاری بازی در استادیوم ورزشی نفت مسجدسلیمان با توجه به اساسی نبودن ایردات وارده تاکید و قول مساعد تجدید نظر در این خصوص را از مسئولان ورزشی کشور گرفتند. پیگیری موضوع ایجاد شش رشته جدید کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاداسلامی واحد مسجدسلیمان که نیازبه مساعدت مدیران وزرات آموزش عالی داشته و قول مساعد وزرات علوم جهت موافقت با راه اندازی این رشته ها از دیگرنتایج این دوره از سفر دکترحاج محسن رضایی بوده است.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

۱۸ Comments on “اطلاعیه دفترارتباطات مردمی دکتر محسن رضایی و تقدیر از مردم شریف مسجدسلیمان”

 • هودارنفت wrote on ۵ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۱۷

  دکترجان از پیگیری شما جهت انتقال محل بازی نفت مسجدسلیمان وتراکتورسازی تبریز تشکر می کنیم

 • بیکار wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۵:۲۰

  امیدواریم با هماهنگی فرزند عزیزبختیاری و مسئولان شهرستان مشکلات این شهر بتدریج پیگیری وحل شود یکی از همیم مشکلات بحث اشتغال است که برای تاسیس کارخانجات آلومینیوم و پتروشیمی نیازبه چانه زنی بالایی درتهران با وزرا است درشهرستان هم مردم باید برای تملک زمین و…همکاری کنند

 • محمد wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۶:۴۵

  افتخار قوم لر دکتر حاج محسن رضایی،از حضور گرمتان در محله بی بی یان تقدیر میکنم،به خاطر پیگیریی برگزاری بازی نفت در مسجدسلیمان بسیار متشکریم.

 • احمدی wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۶:۵۵

  درودخدا برهمه بندگان خالص و زحمتکش.
  پیگیریهای به عمل آمده در زمینه میزبانی نفت ، جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.
  حاجی خداقوت.

 • معبد wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۷:۰۵

  خدا خیرت بده دکتر جلیلی چی کردی با اینا که این همه هول کردنه.

 • سيروس wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۷:۰۸

  این که بخواهند بگویند ادکتر رضایی این بازی رو انداخته مسجدسلیمان توهینی ست به شعور مردم مسجدسلیمان. همه می دانند که دکتر جلیلی چه نقشی داشته و این شایعات را آقای….. بلند کرده.

 • منجزي wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۷:۲۹

  خیلی مخلصتیم دکتر جلیلی. چه می کنه این دکتر جلیلی. بدون آنکه حرفی بزنه همشون رو به هم ریخته.

 • منتقد wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۹:۱۵

  طایفه موری جلسه ای بادکتررضایی نداشته است بلکه دکتر حسب ادای تکلیف وسنت بختیاری برخودلازم دید که جهت عرض تسلیت بواسطه فوت مرحوم عیدیوندی به طایفه موری باحضور خوددرجمع ایشان عرض ادب بنمایدهمچنان که اگر کسی درمراسم یکی از اقوام شرکت بنماید تاابد مدیون وممنون او هستیم هرسلامی علیکی دارد

 • بی نام wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۰۹

  …این روزها خیلی ها ابراز علاقه میکنند که کاری انجام دهند وبعد ازبیست وچند سال تازه بفکر مسجد سلیمان افتادند

 • منتقد wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۴۱

  آقای رضایی مارا به خیر تو امیدی نیست ،شر مرسان عزت زیاد

 • ناصر wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۲۰:۱۷

  آقایان محمد – منجزی همین تفکرات است که این شهررا عقب انداخته اگر دکترجلیلی قدمی برای این شهربردارد همه از او متشکریم ولی منت گذاری برمردم شهرمحروم مسجدسلیمان بخاطر بین المجالس و….محلی از اعراب ندارد

 • کاظمی wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۲۰:۱۹

  دکترجان ازدیدار با شما و پیگیریهای مفیدی که دارید تشکر می کنم

 • حشمت wrote on ۶ دی, ۱۳۹۲, ۲۲:۰۶

  مدتهاست ما مردم مسجدسلیمان به خیلی چیزها عادت کردیم بی مهرها و بی توجی ها و… اقای رضایی این مردم دل پر دردی دارند تنها با سرکشی و به نیت مهمانی امدن چه سودی دارد؟ کار انتخاباتی نکنیم . زخمهای شهر و مردم شهر را مرهمی اگر هست بیاید و گرنه…

 • رزمنده وآزاده دوران دفاع مقدس wrote on ۷ دی, ۱۳۹۲, ۱۷:۲۱

  دکترجان از حضورتاندر گلزار شهدای نفتون و ادای احترام به شهدای عزیز محله نفتون تشکر می کنم ازاینکه با حضور درمنزل شهید بابا لطفی نشان دادید بعد اط گذشت سالیان از جنگ تحمیلی برای پیشکسوتان جهاد و شهادت ارزش قائل هستید تشکر می کنم

 • غریبوند wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۷:۰۹

  آقای جلیلی یک نکته را خدمتتان عرض کنم جلسات زود هنگام انتخاباتی که در بین طوایف این شهر شروع شده است می دانید به خاطر چیست؟ به خاطر این است که شما نتوانسته اید به مطالبات مردم جواب دهید انحصاری حرکت کردید مشاورانی اطراف شما را گرفته اند که بعض هایشان فقط افکارانتقام جویانه دارند. در گاهتان یک نگاه فراگیر به همه اقوام و نخبگان نداشتید شروع به حذف دیگران کردید مدیران ضعیف منصوب کردید و حالا هم مجبورید همین مدیران را برکنار کنید. تحمل انتقاد را ندارید فکرکرده اید به تنهایی می توانید مشکلات این شهر را حل کنید زهی خیال باطل…..منتقدان شما بسیار باهوش و عاقل هستند و با این تیم فعلی نتیجه را واگذار خواهید کرد….

 • جواد wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۲, ۷:۱۴

  مالک اشتر زمان و سردار رشید قوم لر ممنون

 • رضا wrote on ۱۲ دی, ۱۳۹۲, ۱۴:۵۱

  آقا محسن امام ،مدافع حریم ولایت سرلشکر دکتر رضایی(دامت توفیقاته) سپاسگزاریم از حضورتان،برنامه شما در دهه فجر امسال در مسجد سلیمان بسیار باشکوه خواهد بود.

 • سلیمانی wrote on ۱۹ مرداد, ۱۳۹۵, ۲:۰۴

  باسلام خدمت برادربزرگم جناب دکتررضایی،نامه نگاری من خوب نیست فقط چون شمارایک اسطوره برای قوم بختیاری و ملت ایران میدانم وارادت خواصی به شماورهبرم دارم بسیارمشتاقم این آخرعمری که به بیماری سرطان مبتلاشدم فقط وفقط درحد2دقیقه باشماتلفنی یاحضوری صحبت کنم واین آرزوی من است،امیدوارم جنابعالی من رایاری کنیدوبه آرزویم برسانید.ومن الله توفیق

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی