رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز:
۷ شهر خوزستان قرمز کرونایی هستند/ مسجدسلیمان در وضعیت مشکی

۷ شهر خوزستان قرمز کرونایی هستند/ مسجدسلیمان در وضعیت مشکی

رویش زاگرس:- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تأکید بر استفاده از ماسک استاندارد و رعایت فاصله اجتماعی، گفت: شهرهای آبادان، آقاجری، امیدیه، اهواز، بهبهان، رامهرمز کارون قرمز کرونایی هستند.

فرهاد ابول نژادیان به آخرین وضعیت کرونایی خوزستان اشاره کرد و گفت: بر اساس آخرین رنگ‌بندی در شهرهای استان خوزستان که بعد از ظهر روز دوشنبه اعلام شد؛ شهرهای آبادان، آغاجاری، امیدیه، اهواز، بهبهان، رامهرمز کارون در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

وی با بیان این که دو شهر امیدیه و کارون قبلاً در وضعیت نارنجی قرار داشته‌اند، افزود: همچنین شهر مسجدسلیمان کماکان در وضعیت فوق بحرانی و به لحاظ رنگ‌بندی در وضعیت مشکی قرار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در ادامه به استفاده از ماسک استاندارد تأکید کرد و گفت: به تازگی شاهد این هستیم که از ماسک‌های پارچه‌ای که لایه اصلی (ملت بلون) ندارند، استفاده شده است که این امر شانس انتقال ویروس کرونا را بیشتر می‌کند.

ابول نژادیان با تأکید بر استفاده مردم از ماسک‌های استاندارد، یادآور شد: ماسک زدن به تنهایی نمی‌تواند جلوی انتقال چرخه ویروس کرونارا بگیرد؛ بنابراین ماسک زدن همراه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در زمینه کاهش انتقال ویروس کرونا مؤثر است و حتماً در جاهای سربسته و نبود تهویه هوا، علاوه بر استفاده از ماسک استاندارد نیز فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود…

مهر

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی