معاون حقوقی مستعفی باشگاه نفت مسجدسلیمان:
به نظر من شرکت نفت در حق تیم‌های نفتی اجحاف می‌کند/صرفاً حضور در لیگ برتر هدف نیست، این تیم باید بتواند در خور شأن شهر اولین‌ها بازی کند

به نظر من شرکت نفت در حق تیم‌های نفتی اجحاف می‌کند/صرفاً حضور در لیگ برتر هدف نیست، این تیم باید بتواند در خور شأن شهر اولین‌ها بازی کند

 رویش زاگرس: مصطفی سلیمانی در خصوص استعفا از سمت معاون حقوقی باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: شرایط کار مهیا نبود، هر چند یک سال خوب در این باشگاه داشتم اما گفتم نباشم بهتر است. چون به هر قیمتی نمی‌شود هر جایی ماند و کار کرد.

سلیمانی در مورد این که آیا این مسأله به خاطر بلاتکلیفی باشگاه بوده عنوان کرد: بله، بیشتر مشکلات به همین بلاتکلیفی برمی‌گردد که شرکت نفت به وجود آورده، وزارت نفت چند سالی است که بودجه تیم‌های حرفه‌ای را قطع کرده و این مشکلات زیادی را به وجود آورده و به استناد تبصره‌ای از برنامه ۵ ساله ششم توسعه از کمک به تیم‌های نفتی خودداری می‌کند.

وی افزود: به نظر من شرکت نفت در حق تیم‌های نفتی و مناطق نفتی اجحاف می‌کند. تا زمانی که این تیم‌ها به بخش خصوصی واگذار نشوند شرکت نفت باید حمایت کند، متاسفانه همیشه در شروع فصل نقل و انتقالات به این مشکلات برمی‌خوریم. اگر قرار است مشکلی حل شود باید در میانه فصل یا پایان فصل این کار را انجام بدهند. در فوتبال یک زمان طلایی وجود دارد که شما می‌توانید در آن نقل و انتقالات را انجام بدهید. وقتی نتوانید فردا بازیکنی نیست و کوچک‌ترین مشکلی هم پیش بیاید می‌گویند از مدیران بوده است.

معاون حقوقی مستعفی باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد این که این تیم از نقل و انتقالات این فصل جا مانده، گفت: دقیقا، الان نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان تنها تیم‌هایی هستند که در بازار نقل و انتقالات وارد نشده‌اند و این معضلات و مشکلات وجود دارد. مدیران باشگاه‌ها هم بلاتکلیف هستند، چون کارمند وزارت نفت هستند مجبورند سکوت کنند و اقدامی انجام ندهند تا شغل شان را حفظ کنند. حالا قرار شده مثل پارسال از محل بودجه ورزش همگانی امسال هم تیم‌های نفتی تأمین شوند و به کارشان ادامه بدهند و ظاهراً قرار است تا پایان هفته مجوز این موضوع صادر شود.

سلیمانی در مورد این که آیا با استعفایش موافقت شده اظهار داشت: صحبت کردیم و گفتند موافقت نمی‌کنیم ولی با هر شرایطی نمی‌شود کار کرد. من به خاطر همشهری‌هایم و عرقی که به این تیم دارم کار کردم. صرفاً نباید حضور در لیگ برتر هدف باشد. این تیم باید بتواند در خور شان شهر اولین‌ها که برای اولین بار فوتبال از آنجا آمد بازی کند. این که فقط در مسابقات شرکت کند دردی را دوا نمی‌کند. مایه درد سر و روی مخ هواداران است.

وی افزود: به جز یکی دو تیم همه تیم‌ها دولتی هستند، فکر می‌کنم ما سال گذشته کمترین بودجه را در لیگ برتر داشتیم. با ۱۱ میلیارد تیم را بستیم که قرارداد یک بازیکن استقلال یا پرسپولیس است. امسال هم می‌خواستیم با یک مربی جوان تیم جوانی را راهی مسابقات کنیم، اما نگذاشتند، شرایطی به وجود آوردند که کار خیلی سخت است. نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان در وضعیت بحرانی هستند.

درباره نویسنده

9844مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی