تازه ترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مسجدسلیمان/ فوت یک بیمار دیگر مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان/ خوزستان در وضعیت هشدار

تازه ترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مسجدسلیمان/ فوت یک بیمار دیگر مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان/ خوزستان در وضعیت هشدار

رویش زاگرس: ظهر امروز متاسفانه یک بیمار مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس یک زن حدوداً ۷۹ ساله بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد. همچنین در حال حاضر۱۲ نفر در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان بستری هستند که از این تعداد ۴نفر در بخش ایزوله و ۸ نفر نیز در بخش مراقبت های ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

دکتر شایسته شمی پور سرپرست بهداشت و درمان مسجدسلیمان نیز با اشاره به وضعیت شکننده مسجدسلیمان در بحث کرونا، بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم تاکید کرد و گفت: بهترین راه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک است در غیر این صورت مجددا وضعیت شهر قرمز خواهد شد…

وی ادامه داد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گزاری اجتماعی، و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، به راحتی می‌توان خطر بیماری را در حد پایینی نگه داشت.

دکتر سیما سادات لاری نیز اظهار داشت: از دیروز تا امروز ۵ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۲۴۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۱۲۱ نفر از آن ها بستری شدند.

لاری ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۲۰ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت: در توضیح وضعیت استان های در شرایط قرمز بیماری گفت: بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

لاری درباره استان های در وضعیت هشدار نیز گفت: همچنین استان های آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد،خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی