افزایش فوت بیماران کرونایی طی چند روز اخیر در مسجدسلیمان
با فوت ۲ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان تعداد افراد فوت شده در این شهرستان به ۴۱ نفر افزایش یافت

با فوت ۲ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان تعداد افراد فوت شده در این شهرستان به ۴۱ نفر افزایش یافت

رویش زاگرس: با فوت ۲ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان تعداد افراد فوت شده در این شهرستان به ۴۱ نفر افزایش یافت. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹جان خود را از دست دادند تا تعداد افراد فوت شده از ابتدای شیوع این بیماری به ۴۱ نفر در مسجدسلیمان افزایش یابد. بنابر شنیده ها فوتی ها ۱ مرد و یک زن بودند. در حال حاضر ۳۵ نفر به عنوان بیماران مشکوک و یا مبتلا در بیمارستان ۲۲ بهمن بستری هستند. متاسفانه ۸ نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری که حال تعدادی از آنان نامساعد گزارش شده است.
به گزارش رویش زاگرس به دلیل افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا رعایت موارد بهداشتی از جمله استفاده از هر نوع ماسک در جنس و شکل‌های متفاوت خصوصاً در مکان‌های پر ازدحام که فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت نمی‌شود بسیار ضروری است که امیدواریم با رعایت موارد بهداشتی و استفاده از ماسک هر چه سریع تر شاهد کاهشآمار مبتلایان به این بیماری باشیم…

لازم به ذکر است بنا بر اعلام وزارت بهداشت استان‌های آذربایجان های شرقی و غربی، ایلام، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، مازندران و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند.

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی