رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیکا:
تعطیلی ۹۰ درصد از رسانه‌های اندیکا/متاسفانه طی چند سال گذشته شاهد شکایات متعدد مدیران ادارات مختلف از رسانه های شهرستان بودیم

تعطیلی ۹۰ درصد از رسانه‌های اندیکا/متاسفانه طی چند سال گذشته شاهد شکایات متعدد مدیران ادارات مختلف از رسانه های شهرستان بودیم

رویش زاگرس: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا ضمن انتقاد از وضعیت فعلی برخورد با رسانه های این شهرستان خواستار بازنگری در این رابطه از سوی مسئولین ادارات شد. آرمان موری احمدی اظهار داشت: متاسفانه طی چند سال گذشته شاهد شکایات متعدد مدیران ادارات مختلف از رسانه های شهرستان بودیم و این وضعیت باعث دلسردی کنشگران این بخش و تعطیلی بعضی رسانه های شهرستان گردیده است.

وی افزود:در مواردی شکایت از فعالین رسانه ای به احکام قضایی ختم شده است و این موضوع نیز به تنگ تر شدن فضای رسانه ای کمک کرده است. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیکا تصریح کرد: تعداد فعالین رسانه ای شهرستان اندیکا کمتر از تعداد انگشتان دو دست می باشد و با شرایط پیش آمده عملا ۹۰ درصد این افراد با تعطیلی رسانه های خودشان از ادامه کار انصراف دادند.

موری احمدی ضمن تشریح اهمیت وجود رسانه ها در توسعه شهرستان اندیکا گفت: اندیکا از شهرستان های نوپای استان می باشد که از کمبودهای بی شماری رنج می برد و رسانه به عنوان یک ابزار مهم میتواند به روند توسعه در این شهرستان کمک شایانی کند. وی در پایان گفت: بدون شک با وضعیت فعلی و شکایت های متعدد از رسانه ها امکان ادامه حیات این بخش در اندیکا وجود ندارد و لازم است مدیران ادارات ضمن سعه صدر در نوع نگاه خود به فعالین این بخش تغییر ایجاد کنند.

درباره نویسنده

10378مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی