سه امتیاز ارزشمند در مسجدسلیمان ماند/ نفت مسجدسلیمان۱ ماشین سازی تبریز۰

سه امتیاز ارزشمند در مسجدسلیمان ماند/ نفت مسجدسلیمان۱ ماشین سازی تبریز۰

رویش زاگرس/ یوسف خدامرادی: هفته بیست‌وسوم لیگ برتر – استادیوم شهید بهنام محمدی/ یکشنبه ۱۵ تیرماه ۹۹ – ساعت: ۲۱
نفت مسجدسلیمان ۱ – ماشین سازی تبریز ۰
گل: میرهادی میرجوان (۳۸)
داور: رضا عادل/ کمک داوران: جلیل شعرانی و حمیدرضا افشون
اخطار: حامد نورمحمدی، احمد گوهری (نفت) – محمد مسلمی‌پور (ماشین سازی)
بدون تماشاگر

نفت مسجدسلیمان: احمد گوهری، مجید عیدی، حامد نورمحمدی، آرمان قاسمی، پیام ملکیان، علیرضا علیزاده، صادق صادقی بابااحمدی، حسین ابراهیمی (۶۳- احمد الجبوری)، سجاد جعفری، مهدی زبیدی (۷۷- سعید کریمی) و میرهادی میرجوان (۸۵- محمدامین اسدی)
سرمربی: مهدی تارتار

ماشین سازی تبریز: حامد لک، عزیزمعبودی، مسیح زاهدی، ادواردو دوسانتوس، مصطفی سالاری (۴۶- اتابک زارعی)، میلاد نوری، شاهین ثاقبی (۷۲- علیرضا مصطفایی)، قائم اسلامی‌خواه (۵۸- محمد مسلمی‌پور)، فرید بهزادی‌کریمی (۴۶- محمد خرم‌الحسینی)، محمد قادری و علی آل‌کثیر
سرمربی: رضامهاجری

خلاصه بازی
نفت مسجدسلیمان که بعد از بازی هفته هفدهم برابر نفت آبادان موفق به کسب پیروزی در لیگ نشده بود، برای پایان دادن به نوار بدشانسی مقابل ماشین سازی به میدان رفت. اما تیم ماشین سازی پس از تغییر سرمربی، با هدایت رضا مهاجری به خاتمه روند ناکامی چشم داشت و می‌خواست به شش هفته ناکامی پایان دهد.

در نیمه اول این مسابقه کنترل توپ و میدان اکثرا در اختیار بازیکنان نفت مسجدسلیمان بود و شاگردان مهدی تارتار ضمن حضور در نیمه زمین حریف به دنبال یافتن روزنه‌ای به سمت دروازه ماشین سازی بودند و پس از سپری شدن ۳۸ دقیقه از این دیدار توسط میرهادی میرجوان به گل رسیدند. سبزپوشان تبریزی اغلب دقایق نیمه نخست را به دفاع پرداختند و کمتر خطری روی دروازه نفت مسجدسلیمان ایجاد کردند.

تیم ماشین سازی در ابتدای نیمه دوم با ۲ تعویض به زمین بازگشت تا از این شکست خارج از خانه جلوگیری کند، نفتی‌ها نیز با کند کردن جریان بازی به حفظ نتیجه می‌پرداختند. احمد گوهری سنگربان نفت مسجدسلیمان در این نیمه چند واکنش خوب نشان داد، خصوصا در دقیقه ۷۵ که ضربه دیدنی اتابک زارعی را با یک واکنش تماشایی از زیر طاق دروازه بیرون کشید تا این بازی با تک گل میرجوان به سود میزبان جنوبی تمام شود. نفت مسجدسلیمان سرانجام پس از شش مسابقه طعم پیروزی را چشید و ماشین سازی برای هفتمین بازی متوالی ناکام ماند.

شرح گل
۱-۰ (نفت): مهدی زبیدی از جناح راست خط دفاعی ماشین سازی توپ را به درون محوطه جریمه فرستاد و میرهادی میرجوان که در میان دو مدافع حریف جاگیری کرده بود با ضربه سر محکم دروازه حامد لک را گشود.

در حاشیه
* تیم نفت مسجدسلیمان از تاریخ ۶ بهمن ۹۸ که موفق به شکست دادن تیم نفت آبادان شد، منتظر رسیدن به پیروزی در لیگ برتر مانده بود.
* حبیب فرعباسی و میثم نقی‌زاده از نفت مسجدسلیمان به‌دلیل محرومیت حق حضور در میدان را نداشتند.
* شاهین توکلی و بابک مرادی دو بازیکن ماشین سازی هم محرومان تیم میهمان بودند.
* کادر فنی و بازیکنان نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۱۵ نیمه اول اعتقاد به خطای هند پنالتی مدافع تیم ماشین سازی داشتند اما داور میدان چنین نظری نداشت.
* داور میدان وقفه خنک کردن بازیکنان را در این مسابقه به اجرا گذاشت.
* حامد لک دروازه‌بان تیم ماشین سازی از همان دقایق ابتدایی بازی با افتادن روی زمین سعی در اتلاف وقت داشت.
* احمد گوهری دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان در دقایق پایانی این دیدار به دلیل اتلاف وقت از داور کارت زرد گرفت.
* تعدادی از هواداران نفت مسجدسلیمان از بالای ساختمان‌های اطراف ورزشگاه به تماشای بازی پرداختند.

درباره نویسنده

9850مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی