مسجدسلیمان به لحاظ نرخ بیکاری جزء شهرهای نخست استان و کشور است

کارخانه آلومنیوم و پتروشیمی زیلائی، جز همین زیرساخت ها و بسترهای مناسبی هستندکه می تواند در صورت راه اندازی کمک شایانی به چرخه اشتغال در این شهرستان نماید که بر همین اساس تلاش های بی وقفه ای از سوی نماینده محترم و فرمانداری جهت تعیین تکلیف پروژه های مذکور در جریان است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سید مجید صالحی در کارگروه اشتغال عنوان داشت: از آنجا که به لحاظ نبود اعتبارات، مدتی بود که این جلسه با تأخیراتی مواجه گردید، بنا است، با برنامه ریزی مناسب این جلسات به طور مداوم و منظم برگزار شود.

صالحی افزود: متأسفانه، همچنان که آمار می گوید شهرستان مسجدسلیمان به لحاظ نرخ بیکاری، جزء شهرستان های نخست در استان و در کشور است که می طلبد با توجه به پتانسیل موجود، نسبت به بهبود وضعیت اشتغال، اقدامات ریشه ای تری صورت پذیرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی گفت: کارخانه آلومنیوم و پتروشیمی زیلائی، جز همین زیرساخت ها و بسترهای مناسبی هستندکه می تواند در صورت راه اندازی کمک شایانی به چرخه اشتغال در این شهرستان نماید که بر همین اساس تلاش های بی وقفه ای از سوی نماینده محترم و فرمانداری جهت تعیین تکلیف پروژه های مذکور در جریان است که امید می رود در آینده ای نزدیک، شاهد از سرگیری این طرح ها در شهرستان باشیم.

سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان اضافه کرد: فاز ۲ کارخانه سیمان مسجدسلیمان هم یکی دیگر از پتانسیل ها و ضرفیت های موجود در شهرستان است که می تواند ما را در این زمینه یاری رساند که بحمداله با صحبت هایی که در جریان است، به زودی انتظار می رود که شاهد روند شروع به کار و فعالیت این طرح نیز در سطح شهرستان و در بخش گل گیر باشیم. صالحی معظل بیکاری را مسئله ملی و کشوری دانست،که رفع آن در این شهرستان را مبتنی بر تعامل سازنده و درایت همه مسئولین و شهروندان دانست.

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

۲ Comments on “مسجدسلیمان به لحاظ نرخ بیکاری جزء شهرهای نخست استان و کشور است”

  • k wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۲, ۱۶:۳۸

    آقای صالحی این رو خودمون می دونیم . اگر امکان داره این حرف رو روبروی مسئولان بالاتر استانی و کشوری بزن. نه در جمع خودمان.

  • اسد wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۲, ۱۵:۵۵

    درود بر اقای صالحی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی