فراخوان مشارکت برای تجهیز اسناد و اشیاى موزه صنعت نفت مسجد سلیمان

فراخوان مشارکت برای تجهیز اسناد و اشیاى موزه صنعت نفت مسجد سلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مجری طرح موزه اکتشاف،حفاری و تولید صنعت نفت مسجد سلیمان، خواستار مشارکت کارکنان صنعت نفت و مردم مسجدسلیمان در تجهیز اسناد و اشیاء این موزه شد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، فرشید خدادادیان، مجری طرح موزه اکتشاف،حفاری و تولید صنعت نفت که در مسجدسلیمان در حال تکمیل است، از انتشار فراخوان مشارکت برای همکاران نفتی و شهروندان علاقمند مسجدسلیمان در این شهر خبر داد.

به گفته وی، در این فراخوان از کارکنان شاغل و بازنشسته و عموم شهروندان فهیم مسجدسلیمان دعوت شده چنانچه اسناد،اشیا و موارد تاریخی در اختیار دارند که می تواند کاربرد موزه ای داشته باشند را به دفتر نمایندگی مدیریت موزه ها و مرکز اسناد در ساختمان روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ارایه دهند تا به نام ایشان در موزه ثبت و به نام اهدا کننده به نمایش گذاشته شود.

خدادادیان موزه اکتشاف،حفاری و تولید صنعت نفت در مسجدسلیمان را متعلق به عموم شهروندان مقیم و مهاجر این شهر مهم در تاریخ نفت ایران دانست که با کمک ایشان کاملتر و جامع تر خواهد بود.
لازم به یادآوری است، موزه اکتشاف،حفاری و تولید صنعت نفت مسجدسلیمان در سایت تاریخی پالایشگاه بی بی یان این شهر، در حال تکمیل برای راه اندازی نهایی در سال آینده است.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

One Comment on “فراخوان مشارکت برای تجهیز اسناد و اشیاى موزه صنعت نفت مسجد سلیمان”

  • داریوش wrote on ۲۱ آذر, ۱۳۹۸, ۱۷:۴۵

    درود به شرفت فرشید خدادادی
    ثابت کردی برای خدمت به مسجدسلیمان حتما نباید نماینده و فرماندار و مدیرکل بود
    درود به شرفت و آرزوی موفقت

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی