مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان:
رابطه‌ام با فکری دوستانه است / فعالیت ما در بازار نقل و انتقالات به‌زودی آغاز خواهد شد و در این خصوص منتظر لیست آقای فکری هستیم

رابطه‌ام با فکری دوستانه است / فعالیت ما در بازار نقل و انتقالات به‌زودی آغاز خواهد شد و در این خصوص منتظر لیست آقای فکری هستیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرعامل نفت مسجدسلیمان گفت: به‌زودی کار جذب بازیکن را آغاز می‌کنیم و منتظرم محمود فکری لیست خود را بدهد تا بر اساس آن کارمان را در بازار نقل و انتقالات آغاز کنیم. کیوان بابادی، درباره طولانی شدن روند انتخاب محمود فکری به سمت سرمربی نفت مسجد سلیمان، اظهار کرد: به‌دلیل این‌که بحث شکل‌گیری هیئت مدیره جدید در جریان بود و شرکت ملی نفت به‌عنوان مالک باشگاه باید انتخابات را تشکیل می‌داد، این فرایند کمی طول کشید.

وی افزود: به‌نظرم این موضوع خیلی هم ربطی به انتخاب سرمربی نداشت و موضوع انتخاب محمود فکری بحث جداگانه‌ای بود زیرا بنده وظیفه خود می‌دانستم برای این که باشگاه توقف نکند بحث سرمربی را در هر حالتی پیگیری کنم. مدیرعامل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: چون محمود فکری گزینه اول و اصلی باشگاه و بنده بود، به‌دنبال این بودیم که بر مبنای واقعیت‌ها و داشته‌های مان با وی مذاکره کنیم و بگوییم از لحاظ بنیه مالی در چه موقعیتی هستیم و این بود که زمان‌بر شد و نتیجه این شد که این انتخاب بر اساس صداقت و واقعیت‌ها قطعی شد.

وی درباره رابطه‌اش با محمود فکری، بیان کرد: حتماً رابطه ما رابطه بسیار خوبی است زیرا من، فکری و باشگاه نفت یک هدف مشترک داریم که موفقیت در لیگ برتر است و نباید فکر کنیم طولانی شدن روند توافق با آقای فکری به‌دلیل اختلاف بنده با ایشان بوده و باید بگویم من به شخصیت فکری علاقه دارم و همواره از وی حمایت خواهم کرد. وی ادامه داد: فعالیت ما در بازار نقل و انتقالات به‌زودی آغاز خواهد شد و در این خصوص منتظر لیست آقای فکری هستیم و قرار است همین یکی دو روز آینده این لیست را به ما بدهد تا بر اساس این لیست فعالیت کنیم.

بابادی گفت: برای بومی‌گرایی هم برنامه داریم و با سرمربی تیم در این باره صحبت کرده‌ایم. این تیم متعلق به مردم خوزستان و زاگرس نشینان است که با توجه به وجود استعداد‌های بسیار در این خطه، می‌توان از این ظرفیت به‌خوبی استفاده کرد البته به این معنی نیست که ما وی را اجبار کرده باشیم که بومی گرایی کند و فقط پیشنهاد داده‌ایم این پتانسیل در دسترس را نادیده نگیرد.

درباره نویسنده

9319مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی