بوی صعود با گل میلاد / مسجدسلیمان در آستانه یک جشن بزرگ/ نفت مسجدسلیمان ۱ اکسین البرز۰

بوی صعود با گل میلاد / مسجدسلیمان در آستانه یک جشن بزرگ/ نفت مسجدسلیمان ۱ اکسین البرز۰

هفته سی و یکم لیگ یک – استادیوم انقلاب کرج /سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۹۷ – ساعت ۱۶:۳۰
اکسین البرز ۰ – نفت مسجدسلیمان ۱
گل: میلاد میداودی (۷۹)
داور: یاسر همرنگ /کمک داوران: هادی طوسی و امیرمحمد داودزاده
اخطار: محمد حسین‌پور (اکسین) – محمد خان‌احمدی، محمد مهری (نفت)
تماشاگر: پانصد نفر
اکسین البرز: سجاد بیرانوند، محمدرضا پورمحمد، هادی شکوری، محسن ایران‌نژاد، سیدمهدی حسینی (۷۶- محمدرضا فیروززاده)، بهمن کامل، شاهین شفیعی، علی هزامی، محمدحسین‎پور (۶۵- میثم آقابابایی) و علی امیری (۷۷- رضا درویشی)
سرمربی: علی لطیفی
نفت مسجدسلیمان: مسعود پورمحمد، محمد خان‌احمدی (۷۵- صادق صادقی)، مجید ایوبی، مجتبی بیژن، میلاد خدایی‌اصل، امیرحسین موسی‌زاده، حمید نعمتی، محمد علی‌نژاد، عباس عسکری (۷۱- اکبر آفاقی)، میلاد میداودی و پیمان میری (۸۴- محمد مهری)
سرمربی: محمود فکری
خلاصه بازی
تیم نفت مسجدسلیمان با پیروزی یک بر صفر مقابل اکسین البرز در آستانه صعود به لیگ برتر قرار گرفت.
بازیکنان نفت مسجدسلیمان در نیمه اول ارائه‌گر یک بازی احتیاط آمیز بودند و سعی داشتند با حضوری پرتعداد در زمین خودی مانع از شکل‌گیری حملات تیم میزبان شوند و مترصد ایجاد ضدحملات باشند. نفتی‌ها البته در پنج دقیقه پایانی این نیمه دست به حملاتی زده و دو موقعیت گلزنی هم به دست آوردند که در دقیقه ۴۲ پیمان میری نتوانست بیرانوند دروازه‌بان تیم اکسین را مغلوب کند و در دقیقه ۴۵ هم ضربه آکروباتیک میری در آغوش سنگربان حریف جای گرفت.
اما یاران اکسین البرز که شانس صعود یا خطر سقوط را احساس نمی‌کنند، با استرس کمتری نسبت به تیم نفت در میدان حاضر شده بودند و در نیمه اول بیشتر از صدرنشین لیگ یک صاحب توپ و میدان بودند. زردپوشان اکسین در دقیقه ۳۶ با شوت خطرناک شاهین شفیعی دروازه نفت را تهدید کردند و در دقیقه ۳۸ علی هزامی بازیکن خوزستانی تیم اکسین یک فرصت عالی گلزنی را از دست داد و نتوانست در این موقعیت تک‌به‌تک ضربه خوبی به توپ بزند.
آغاز نیمه دوم با حضور تهاجمی تیم نفت مسجدسلیمان در میدان و حملات متوالی شاگردان فکری همراه بود. نفتی‌ها با حضور مربع تهاجمی میداودی، میری، عسکری و علی‌نژاد در زمین تیم اکسین البرز به دنبال رسیدن به گل بودند.
محمد علی‌نژاد اولین خطر تیم نفت در این نیمه را ایجاد کرد که مدافعان اکسین توپ را برگشت دادند و در دقیقه ۵۶ شوت حمید نعمتی با واکنش سجاد بیرانوند دروازه‌بان میزبان دفع شد. بیرانوند در دقیقه ۵۹ نیز ضربه ایستگاهی میداودی را دفع کرد و در دقیقه ۶۳ شوت زمینی علی‌نژاد را در آغوش گرفت.
تلاش یاران نفت در دقیقه ۷۹ به ثمر نشست و میلاد میداودی یک گل دیدنی را به ثمر رساند تا شادی به اردوی سفیدپوشان نفت مسجدسلیمان بیاید. نفتی‌ها پس از این گل به حفظ نتیجه پرداختند و حملات بازیکنان اکسین برای جلوگیری از اولین باخت خانگی ثمری نداشت.
نفت مسجدسلیمان با این برد ارزشمند ۶۳ امتیازی شد و با توجه به فاصله امتیازی با رقیبان در آستانه صعود به لیگ برتر قرار گرفت.
شرح گل
۰-۱ (نفت): پاس عرضی پیمان میری در گوشه محوطه جریمه به میلاد میداودی رسید و کاپیتان باتجربه‌ی تیم نفت بدون کنترل توپ با ضربه‌ای محکم و زمینی به گوشه سمت راست دروازه‌ی اکسین یک گل زیبا را رقم زد تا شادی را به هواداران نفت هدیه کند.

درباره نویسنده

9404مطلب نوشته است .

One Comment on “بوی صعود با گل میلاد / مسجدسلیمان در آستانه یک جشن بزرگ/ نفت مسجدسلیمان ۱ اکسین البرز۰”

  • سعید wrote on ۲۲ فروردین, ۱۳۹۷, ۸:۴۱

    عالی بود میلاد عزیز مچکریم همه دوستتون داریم دمتون گرم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی