داریوش یزدی:
هنوز به درخواست ویسی برای حضور در کادر فنی این تیم پاسخ مثبت نداده‌ام/ صحبت‌هایی در خصوص سرمربیگری تیم ملی جوانان با من شده است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- گزینه مربیگری در تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت هنوز به درخواست ویسی برای حضور در کادر فنی این تیم پاسخ مثبت نداده‌ام. داریوش یزدی در خصوص پیشنهاد استقلال خوزستان به منظور پیوستن به کادر فنی این باشگاه اظهار داشت: دوستان در این باشگاه و به خصوص عبدالله ویسی به بنده لطف دارند و آنها با جدیت این پیشنهاد را به من داده‌اند و حتی کار از نظر آنها تمام شده است. اما واقعیت این است که من هنوز به این پیشنهاد پاسخ مثبت نداده‌ام. وی در این رابطه گفت: در حال حاضر که پایم را جراحی کردم و فعلا در تهران در حال گذراندن دوران نقاهت هستم. اما غیر از آن صحبت‌هایی هم در خصوص سرمربیگری تیم  جوانان با من شده که منتظر نتیجه آن هم هستم.

یزدی در این باره بیان داشت: تا کنون دو سه جلسه هم با مسئولین در فدراسیون داشته ام و برنامه‌هایم را نیز اعلام کرده ام. اما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. مربی سابق تیم های نفت مسجدسلیمان، استقلال اهواز، نفت و گاز گچساران بیان داشت: پیشنهاداتی هم از تیم های لیگ یکی دارم اما اگر حضورم در تیم ملی جوانان منتفی شود جدی ترین گزینه‌ام استقلال خوزستان است.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی