بازدید امام جمعه و فرماندار مسجدسلیمان به همراه مدیران دو شرکت بزرگ چینی از شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام امینی امام جمعه، علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان به همراه مدیرعامل شرکت ووهان و مدیر عامل شرکت CNCES از پروژه شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان بازید کردند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این جلسه بعد از بازدید از پروژه بزرگ اوره و آمونیاک، مدیران ارشد شرکت های چینی ضمن اعلام رضایت از این پروژه اعلام کردند به زودی پروژه عظیم پتروپالایش را در منطقه زیلایی عملیاتی خواهیم کرد. این مقام چینی اظهار داشت: پروژه پتروپالایش قابلیت ایجاد یک شهر بزرگ صنعتی را در این منطقه خواهد داشت که ما مقدمات و مطالعات آن را فراهم نمودیم.

قابل ذکر است شرکت CNCES هم اکنون در ۴۲ کشور جهان در حال اجرای پروژه های گوناگون است. به گفته مدیرعامل این شرکت آن ها تا کنون بیش از ۶ هزار پروژه را در دنیا اجرا کرده اند. در پی سخنان این مقام چینی حجت الاسلام امینی در سخنانی گفت: بنده به عنوان امام جمعه و همه مسئولین شهرستان و استان از این پروژه های صنعتی و اقتصادی با تمام وجود حمایت خواهیم کرد.

همچنین مهندس علیرضا گروئی فرماندار مسجدسلیمان و نماینده دولت در منطقه اعلام داشت: به نمایندگی از دولت تدبیر و امید اعلام می‌کنم که دولت از این پروژه‌ها حمایت خواهد کرد و تمامی شرایط و فضا را برای اجرای پروژه بزرگ بزرگ پتروپالایش برای مسئولین شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان و شرکای چینی فراهم خواهیم کرد…

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی