خبر تکمیلی
دستگیری قاتل جسد کشف شده در مسیر فرودگاه مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری قاتل جسد کشف شده در مسیر فرودگاه مسجدسلیمان در صحنه قتل خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه رروزنامه نگاران مسجدسلیمان، سرهنگ کارآگاه علی حسینی در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام مرکز پلیس۱۱۰ مبنی بر تماس احدی از شهروندان در ساعت ۹/۱۰ دقیقه مورخ ۱۳۹۵/۸/۴ در خصوص فقدان برادرش در شب قبل و سپس کشف جسد او در مسیر منتهی به فرودگاه، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مامورین پلیس اگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: به محض اعلام این خبر و تائید عوامل اعزامی به محل، فرمانده انتظامی شهرستان شخصاً در معیت اکیپ بررسی صحنه جرم و بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در محل حاضر و با بررسی کارشناسانه و علمی پلیسی متوجه وقوع یک جنایت شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: با بررسی صحنه جرم و شواهد موجود نتایج حاصله حکایت از وقوع یک جنایت و قتل توسط فرد یا افرادی آشنا داشت لذا با فرضیه استنباطی پلیس و طی هماهنگی با مقام قضائی حاضر در محل بلافاصله از اعضای خانواده مقتول تحقیق و ضمن هدایت آنان به پلیس آگاهی و بازجویی فنی و علمی، احدی از برادران مقتول در همان ساعات اولیه به ارتکاب جرم معترف و از واقعیت جنایت پرده برداشته و دلیل این عمل مجرمانه خود را اختلاف قبلی عنوان نمود.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان در پایان ضمن تشکر از حضور به موقع بازپرس محترم در صحنه جرم و صدور دستورات قضائی لازم جهت پیگیری موضوع خاطرنشان ساخت: شایسته است مردم عزیز از دامن زدن به اختلافات و حساسیت بی جا در موضوعات زندگی خودداری و هر نوع تضاد در ارتباطات اجتماعی و خویشاوندی را با حضور بزرگان فامیل و طایفه مرتفع و در صورت عدم رفع از طریق پلیس و مراجع قضائی اقدام نموده و با عاقبت نگری از اقدامات عجولانه و اعمال ضد شرعی و عرفی اجتناب نمایند

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی