حجت الاسلام حاجتی: نامزدهای انتخابات، ارزش ها را در تبلیغات رعایت کنند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- امام جمعه موقت اهواز گفت: با آغاز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری و آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از اسفندماه،: لازم است که نامزدها، ارزش ها را در تبلیغات خود رعایت کنند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حجت الاسلام احمدرضا حاجتی گفت: نخستین شاخص در انتخاب نامزدهای انتخابات، تقوا و دومین شاخص ولایتمداری است و مردم نیز باید به این نکات توجه داشته باشند.

وی با توصیه به شورای نگهبان و وزارت کشور در خصوص نظارت بر نامزدهای انتخاباتی، افزود: باید در انتخاب خود افرادی به مجلس شورای اسلامی بروند که به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی معتقد باشند.

حجت الاسلام حاجتی در ادامه سخنانش همچنین با تجلیل از حضور حماسی و پرشور مردم خوزستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: امت حزب الله با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفرید و مردم هر قدمی که در راهپیمایی برداشتند دشمنان را از دخالت در کشور دورتر کردند.

امام جمعه موقت اهواز بیان کرد: مردم ایران چون به امام خمینی (ره) باور دارند، دوران سخت دفاع مقدس را تحمل کردند و برای دفاع از حرم زینب (س) نیرو اعزام می کنند.

وی در ادامه سخنانش با بیان این که نمی توان به امریکا اعتماد کرد، گفت:آمریکا در زیر دستکش مخملی خود، دستانی چدنی دارد.

امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد: آمریکا بداند ملت ایران با امام خمینی (ره) عهد بسته است و تا آخرین خون و آخرین نفس به پای اسلام و انقلاب اسلامی می ایستد چرا که به امام خمینی (ره) ایمان دارد.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی