فرماندار مسجدسلیمان: زادگاه نفت همچنان فاقد شبکه فاضلاب/ عدم وجود شبکه فاضلاب سلامتی مردم را با تهدید روبرو کرده است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرماندار مسجدسلیمان گفت: این شهر که یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کشور است، فاقد شبکه فاضلاب است و این مساله سلامتی ساکنین این شهر را با تهدید رو به رو می‌کند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان علیرضا گوروئی اظهار کرد: مردم مسجدسلیمان سال‌ها است که بدون شبکه فاضلاب به زندگی خود در این شهر ادامه می‌دهند اما مساله فاضلاب مساله‌ای است که باید هر چه سریع تر به آن رسیدگی شود تا باری از مشکلات مردم در این شهرستان برداشته شود.

وی افزود: پساب‌های خانگی و فاضلاب‌ها در سطح خیابان‌ها رها هستند و مشکلاتی را برای مردم شهرستان به وجود آورده‌اند. گوروئی تصریح کرد: وجود این فاضلاب‌ها در سطح خیابان، سلامتی مردم شهر را با خطر روبه رو ساخته است و باید هر چه سریع تر برای حل این مشکل تصمیم‌گیری شود.

فرماندار مسجدسلیمان گفت: به دنبال تامین اعتباراتی هستیم تا بتوانیم از سال آینده شاهد اجرای شبکه فاضلاب در شهرستان باشیم.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

One Comment on “فرماندار مسجدسلیمان: زادگاه نفت همچنان فاقد شبکه فاضلاب/ عدم وجود شبکه فاضلاب سلامتی مردم را با تهدید روبرو کرده است”

  • زروس wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۲

    با عرض سلام خدمت فرماندار عزیز و پر تلاش .
    مقصر جنابعالی و مسوولین فعلی شهرستان نیستند مقصر همانهایی هستند که قبل از شما مسوول بوده اند و هیچ کاری انجام نداده اند و حالا هم کاندیدای مجلس میخوان بشند از فرماندار و شهردار ورییس آبفا و ……..غیره
    ….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی