برگزاری جشن بزرگ لبخند به زندگی در مسجدسلیمان + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/یوسف خدامرادی: اداره بهزیستی شهرستان مسجدسلیمان با همکاری گروههای اجتماع محور شهرستان و در راستای اجرای مصوبه کمینه کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان، جشن بزرگ لبخند به زندگی را در محل پارک گل نرگس برگزار کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این مراسم مهندس بابااحمدی رییس اداره بهزیستی مسجدسلیمان در سخنانی بر لزوم توجه خانواده ها به مشاوره و تخصصی بودن خدمات بهزیستی اشاره کردند ایشان ضمن ارایه نقشه راه اداره بهزیستی در انجام مداوم چنین برنامه هایی با همکاری دیگر ادارات و ارگان هی شهرستان تأکید نمودند.

در حاشیه:

* نوازندگان محلی و خوانندگان دعوت شده با اجرای قطعات موسیقی محلی بختیاری و پاپ شادی جشن را مضاعف کردند.

*ارائه و قرائت پیام های آموزشی توسط مجریان برنامه همزمان با توزیع تصاویر و بروشور توسط همکاران حاضر در محل صورت پذیرفت.

*در اجرای این جشن علی قنبری مسئول گروه اجتماع محور و روابط عمومی شهرداری، مسئولین مهدهای کودک، شهرداری و شورای اسلامی شهر،  بخش های مختلف اداره بهزیستی، هنرمندان شبکه بهداشت و … همکاری داشتند.

*طنزپرداز معروف سیمای خوزستان احمد بابادی به ارائه برنامه خود پرداخت.

*برنامه نمایش طنز کاری از هنرمندان مسجدسلیمانی که در آن صریحاً به تیم سیار و اورژانس اجتماعی اشاره شده بود مورد توجه جمعیت حاضر در محل قرار گرفت.

*بخش پابانی این جشن پرشکوه قرعه کشی مسابقه جشن *بهترین پیامهای جمعبت حاضر در خصوص زندگی سالم * بود که توسط دو کودک خردسال از درون کیسه بیرون آورده شده و به برندگان کارت های هدیه پانصدهزار ریالی توسط رؤسای ادارات بهزیستی و بنیاد شهید و امورایثارگران اهداء شد.

*علی قنبری و گودرز ظاهری مجریان این برنامه بودند.

52IMG-20150911-WA00604

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی